Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Najt sierpniowy 28 08 2016


PRZEMO

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mirek 1979 napisał:

Witam wszystkich .jestem nowym forumowiczem na maxbimmerze ,ale odnośnie tych najtów popieram zdanie Michała F i Guta ,nie chodzi tu o jakąś odległośc do przejechania ,czy to 20-50km,chodzi chyba bardziej o to że na najty w Magnoli ,miały ten klimat i po prostu lepszą  frekwencję ,dokładnie kobitki sobie idą na zakupy a chłopy sobie gadają ,mysle że fajny układ a i kobitki nie płacza że chłopy zostawiaja je w niedziele same !!! Zaś jeśli chodzi o osoby np,takie jak Czakss który pisze takie bzdury a nie było gościa od prawie roku na najcie ,to chyba lekka przesada że pisze takie bzdury ,oczywiście bez obrazy i nie bierz tego do siebie .!! uważam tylko że można posłuchać forumowiczów bo to oni jakby sa częścią tego też klubu ,jeśli kogoś uraziłem to z góry przepraszam ,powiedziałem tylko swoje zdanie jako zwykły forumowicz pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieje że klubowicze pomyslą o innych i z organizuja najta na magnoli ,nawet w celu zobaczenia frekwencji

 A co do pisania bzdur wyjaśnisz?  bo weług mnie cała prawdę napisałem najty są nie przymusowe hehe  a poza tym człowieku kim ty jesteś 9 postów ^^ dołączył w czerwcu na forum  nie znam ani ciebie ani twojego auta a trochę ich się u mnie przewinęło a na najcie nie byłem owszem i nie z rok tylko w kwietniu ostatnio bo potem mi sie silnik wysrał w samochodzie  i nie miałem auta przez długi okres  sprawnego i przenosiłem warsztat i takie tam, poza tym co ty chcesz zrobić z  frekwencją jak są wakacje w sumie już koniec teraz na bank będzie lepiej  bez względu na miejsce.

pozdrawiam

 

Ps: Tak szybko się nie obrażam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, CzAkSs napisał:

 A co do pisania bzdur wyjaśnisz?  bo weług mnie cała prawdę napisałem najty są nie przymusowe hehe  a poza tym człowieku kim ty jesteś 9 postów ^^ dołączył w czerwcu na forum  nie znam ani ciebie ani twojego auta a trochę ich się u mnie przewinęło a na najcie nie byłem owszem i nie z rok tylko w kwietniu ostatnio bo potem mi sie silnik wysrał w samochodzie  i nie miałem auta przez długi okres  sprawnego i przenosiłem warsztat i takie tam, poza tym co ty chcesz zrobić z  frekwencją jak są wakacje w sumie już koniec teraz na bank będzie lepiej  bez względu na miejsce.

pozdrawiam

 

Ps: Tak szybko się nie obrażam :)

zjedz snikersa bo gwiazdorzysz ?

zapomniałem się przywitać; ) więc Witam?

 

Edytowane przez Przemek335
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie trochę racji...

Ja jestem z wami od prawie roku, pierwszy raz podbiłem na Magnolię w listopadzie i w ogólnym rozrachunku było... całkiem spoko. Minusy są takie, że było naprawdę chłodno, w razie niepogody totalnie nie ma się gdzie schować, a poza tym byliśmy rozstrzeleni po całym parkingu (trudno oczekiwać pustego parkingu w centrum handlowym w niedzielę po południu) i było sporo kręcenia, przepuszczania, wypuszczania, odstawiania. Chociaż przyznaję, że właśnie ten ruch w dużej mierze tworzył klimat :)

Na bielanach jest o tyle dobrze, że mamy miejsce wyłącznie dla siebie, gdzie nikt zostawia gruzów i fotografowie mają pole do popisu - pamiętajcie, ile zajebistych fotek (zarówno solo jak i grupowych) zostało tam zrobionych. Poza tym fajnie jest spotkać się na trasie tych 10-15km z innymi użytkownikami i jechać sobie kolumną, uważam że to bardzo spaja i zgrywa ekipę. Ale z drugiej strony nie mogę nie przyznać racji użytkownikom używającym argumentu kobiet - szczerze mówiąc zaczyna mnie męczyć widok naburmuszonych kobietek, które (nie do końca ze swojej winy - w końcu nasze kobiety nie muszą mieć zajawki na motoryzację) przez 2 godziny siedzą w autach, bo nie mają nic lepszego do roboty, więc może już lepiej faktycznie wypuścić je na sklepy i mieć czystą atmosferę.

Reasumując: nie mam zdania i nie chcę wyraźnie popierać żadnej ze stron, ale Kosa, Przemo, Forest i reszta klubowiczów - może spróbujcie raz, wyjątkowo, przedyskutować sprawę i na próbę zrobić zakończenie sezonu na Magnolii? Sporej części z nas i tak nie zrobi to żadnej różnicy, zwolennicy tego miejsca przestaną jęczeć i ucieszą się, że zostali wysłuchani, a jeśli okaże się, że jest fail, to najwyżej powiecie "a nie mówiliśmy?" i przynajmniej nikt przez dłuższy czas nie będzie poruszał tego tematu.

Hmm?

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Przemek335 napisał:

kolejna gwiazda na MB  która uważa że jak dopiero dołączyłem to nie mogę wyrazić swojego zdania?? kupie wam na następny zlot całe opakowanie snikersow ;) na zapas...

Chłopie, takiego wejścia smoka to dawno tu nie było... odpuść, nie o to tutaj chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, PRZEMO napisał:

chłopaki .... co to quwaa za spina?????O.o specjalnie dla nie zadowolonych z burdel kinga kolejny najt zrobimy na Magnolii, niech mi tylko frekwencja słaba będzie , to....:4::4::4:

krótko i konkretnie... Magnolia czy burger aż taka różnica?

Michał przecież jesteście tam co tydzień i doskonale wiesz jaki jest problem (szczególnie jako fotograf).... jak dla mnie spota można zrobić byle gdzie ale rozpętała się gównoburza

Edytowane przez Chacko e30
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotr zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...