Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rajd WOŚP 2017 -> Żmigród


Dzidas_e91

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, W sumie od niedawna na forum ale od kilku lat organizuje takie mini Rajdy Wielko Orkiestrowe->  pokazy dla ludzi czy chociażby przejażdzki dla ludzi za wrzucenie darowizny do Puchy orkiestrowej :) 

 

Już mówię co gdzie i jak . 

Miejsce Żmigród trasa nr 5. 50km od  Wrocławia kierunek Poznań 

( Plac Buraczany) wielki plac w asfalcie bez żadnych dziur itd kompletnie czysta płyta do pośmigania

Cel . Wspólna zabawa pomoc w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

data. 15.01.2017 ( niedziela )  start godzina mniej więcej 11:00

 

 

Jak to ogólnie wygląda ? 

Zapraszamy osoby chętne które mają chęć wystartować w rajdzie, który polega na najzwyklejszym przejeżdzie po zazwyczaj oblodzonej lekko czy ośnieżonej zależy od warunków płycie, mierzymy czasy zazwyczaj są dwa przejazdy kilka bączków łuków, nawrotów na płycie do zrobienia i meta :) startujemy pojedynczo więc nie ma kraks itd nawet jesli wypadnie ktoś z trasy nic się nie wydarzy ponieważ jest trawa na tej samej wysokości tak więc -> bardzo miło spędzona niedziela. 

Jak co roku również dla osób startujących mamy nagrody za 1,2,3,4,5 miejsca :)  np w poprzednim roku do wygrania był Wideorejestrator, 2msc- głosniki bezprzewodowe .. itd itd :)

start to opłata 10zł symboliczne które automatycznie ląduje do puszki :) Bardziej skupiamy się na samej idei pomagania "Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom"

 

oczywiście zapraszam wszystkich nawet tych nie mających chęci startować do obejrzenia jeśli mamy ciekawe okazy mogę nawet na szybko zrobić moto park w którym ludzie będą mogli podziwiać wasze maszyny, pytać o budowę itd :) wszystko do dogadania

 

jak by co mój nr 601 838 825 

Jeśli są chętni czy ktoś rozważa to śmiało piszcie będe wiedział na co się nastawiać ze strony grupy :) 

Pozdro. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat bardzo fajny.

Teraz dałeś info co i jak, ale odśwież temat na początku stycznia jak zniknie - bo jak teraz to ponad 2 miechy na przód.

Ja jestem za nawet jak nie będę jechać w wyścigu to żeby załadować kasę w puszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Kosa przypiął/eła ten temat
  • Kosa odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...