Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Mikołajki z Domem Dziecka w Oławie 2016 - BĄDŹ TAM Z NAMI


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

1. Foresty (miejsc niestety 0)
2 .blazej3131(3-4 miejsca okaże się) -będę niestety sreatem pojadę na końcu bo wstyd..
3. BASTARS 3miejsca
4. Francuz i Skrzat, miejsc 2
5. sagui 3 miejsca 

6 .MXSiwek (3-4 miejsca, wyjdzie w praniu)

7. Skwariusz 2-3 miejsca

8. Beton ( 2-3 miejsca ) ;)

9. Lijo (1 miejsce w foteliku do 18kg) 3 z tyłu. Razem 4.

10. Szpadyzor'y (3 miejsca) czy beemo czy fapią to się jeszcze okaże czy się wyrobię ze wszystkimi papierkami. :) 

11. Kaczmar i Monia ilość miejsc zależna od pogody :D jak deszcz to 2 miejsca jak sucho to niestety 0 miejsc ;( 

12. maris ( 3 miejsca)

13. Marrrtin (2-3 miejsca)

14. Touras - (2 miejsca) - mogę zrobić dodatkowy kurs jak potrzeba i wtedy były by 4 miejsca

15. Kojak - ( 2 miejsca)

16. CzAkSs&Marzenka (3miejsca)

17. Konik ( 2miejsca)

18. Linu666- raczej będę na pusto więc mogę upchac po dach :)

19. viviek ( 3 miejsca )

20. Kamcio (nie wiem jeszcze ile miejsc)

21. Steven92 (3 miejsca)

22. chmielu84 (2/3 miejsca) fotelika brak :)

23. Kandyn (3 miejsca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frekfencja dopisała - wielkie podziękowania wszystkim, którzy poświęcili trochę czasu aby sprawić frajdę naszym małym przyjaciołom, CzAkSs za ogarnianie na torze, Marzenka za przemowe w domu dziecka oraz wszystkim darczyńcom :uklon_bmw::uklon_bmw::uklon_bmw:

 

Dzieciaki jak zwykle zadowolone - pojeździły, pojadły, dobrze się bawiły :)

 

 

 

 

Dzięki i do następnego :)

 

PS. Szpady dzdięki za przewózke, fajowe to Twoje autko  (i ten ciągły banan na mordce) :)

Edytowane przez sagui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :bmw_2: Miło było sie znów zobaczyć

Ukłony za organizację. Świetnie wyszło. Humory wszystkim dopisywały (od najmłodszych do najstarszych).

Szpadyzor (jeśli dobrze widziałem), świetny pomysł z zablokowaniem pasa żebyśmy mogli wyjechać kolumną. CzAKs, Marzenka wymiata xD

 

PS> Wszyscy w następnej rundzie mieli lepsze czasy. Skopałbym Wam tyłki gdyby nie to że mój przejazd tandemem był bez pomiaru czasu :ph34r::P:P:4:

 

jutro wrzuce wiecej zdjec

 

 

PC101140-2000.jpg

PC101148.JPG

PC101149-cz-b.jpg

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje za mile spędzony czas :bmw_2: szkoda że tym razem jakoś krócej. Ja niestety wczoraj wylądowałem w szpitalu, stłuczenie żeber, więc nie tak źle, masa mnie uratowała :4: Najważniejsze jest to że dzieci dobrze się bawiły, bo jak by nie było to dzień jest dla nich nie dla nas. Pozdro i do zobaczenia następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_5949.JPG

 

-Czy ktoś coś zgubił?

-Klucze z BMW siódemki!!!! :D

 

haha nie mogę :D Szpadyzor :D

 

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie mikołajkowe :D

Wszyscy zadowoleni i tak ma być !

Kolejny pozytywny dzień za nami. :)

 

Ja z Monią musiałem spadać bo wigilia firmowa na 16 także szkoda, że nie mogliśmy być do końca...

 

Pozdro BMW maniacy! :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dopiero siadłem do neta, Dla nas to może tylko fajnie spędzona sobota, dla dzieciaków, to wiele, wiele więcej, czekają na spotkanie z nami 6mcy, dlatego z mojej strony wielkie podziękowania dla tych co poświęcili jeden dzionek ze swojego życia, dla naszych przyjaciół...:uklon_bmw::bmw_1::uklon_bmw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować wszystkim osobą odpowiedzialnym za organizację całej akcji :bmw_2: ja pomimo tego że Dzieciaki nie wybrałym mojego auta na przejazd , bardzo się ciesze że  mogłem być z Wami i Nimi tego dnia. Fajnie było widać ich radość. Byłem dopiero pierwszy raz na Mikołajkach ale od teraz jest to moja obowiązkowe spotkanie :bmw_1: tylko musze poćwiczyć jazdę gokardami. Także  Bastars pilnuj się  :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...