Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Fotozestaw dla początkujących lub miłośników fotografii analogowej.


Zgibniew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na sprzedaż dwa obiektywy (w tym tele) i rozsuwany mieszek makro. Specyfikacja poniżej.

1. Mieszek rozsuwany, za bardzo nie ma co tu opisywać, gwint m42, wszystko widać na foto:
IMG_20161124_205225.jpg

2. Teleobiektyw marki: JUPITER 21M 4/200
Mocowanie: gwint M42
Teleobiektyw manualny znajduje się w dobrym stanie wizualnym i technicznym!
Prawdziwa perełka dla kolekcjonerów, amatorów klasycznej fotografii
Przysłona jak nowa, sprawna, czysta, nie zaoliwiona, działa w pełnym zakresie.
Popychacz przysłony działa.
Przełącznik A / M działa (jednak posiada luz, co nie przeszkadza w robieniu zdjęć).
Obiektyw został sprawdzony z aparatam ZENIT
Dokładne parametry pracy Jupitera:
-Zakres przysłon: f/4, f/5,6, f/8, f/11, f/16 , f/22
-Nastawianie ostrości manualne, czyli brak AF
-Nastawianie przysłon: manualne
-Popychacz przesłony - jest
-2 tryby pracy : Automatyczna przysłona , Manualna przesłona
-Wyciągana, wbudowana osłona przeciwsłoneczna ok. 1,5cm
-Waga ok 1kg
-Długość w nastawieni na minimalną odległość ostrzenia ok 18cm. Przy nastawieniu na nieskończoność ok 15cm.
-Z osłoną ok 1,5 cm ostrzenie od 1,8m przez 50m do nieskończoności
-Przesłona 8 listkowa
-Mocowanie filtrów M58 x 0,75
-Mocowanie do aparatu M42x1
-Obiektyw sprawny, stan dobry.
-W komplecie do obiektywy oryginalny futerał widoczny na zdjęciach (uszkodzony).
-Bardzo jasny i ostry, doskonale odwzorowuje barwy.
-Solidna konstrukcja, bardzo precyzyjnie wykonany.
-Mechanika sprawna (luz na pierścieniu „M/A”).
-Przysłona sprawna, działa w pełnym zakresie.
-Przełącznik auto manual (posiada luz).
-Jupiter 21M 200mm f/4

W skład zestawu wchodzi:
- teleobiektyw Jupiter
- 2 dekielelki
- oryginalna tuba do jego przechowywania (uszkodzona)

Komplet w stanie dobrym.

IMG_20161124_205621.jpg
IMG_20161124_205721.jpgIMG_20161124_205917.jpg
3. Obiektyw PRAKTICAR 3,5-4,5 / 35-70
PRAKTICAR 35-70 M42 to zmienno ogniskowy obiektyw do lustrzanek z gwintowym mocowaniem obiektywów o zakresie zoom od 35 do 70mm
Praktica , Zenith

IMG_20161124_213647.jpgIMG_20161124_205303.jpgIMG_20161124_205342.jpg


Odbiór tylko osobisty. Nie muszę sprzedawać całego zestawu, mogę sprzedać pojedynczo. Informacje na priv. lub pod numerem: 609-29-00-50
CENA:
300zł. Lub 100zł za każdą rzecz z osobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zwariowałem!
Tylko do końca roku i tylko na tym forum, cały zestaw oferuję za 100zł.
Jeżeli znasz jakiegoś polityka (lokalnego lub ogólnopolskiego) i chcesz mu zrobić kompromitujące zdjęcie, ten zestaw jest właśnie dla Ciebie. Teleobiektyw umożliwi strzelenie fotki z daleka co eliminuje potrzebę ucieczki przed świetnie wyszkolonym agentem BOR. Jeżeli zaś lubisz biegać to szerokokątnym obiektywem spokojnie i bardzo wyraźnie zniesławisz wybraną ofiarę. Afera podsłuchowa już za nami i głupio by było małpować pomysł kogoś innego, WIĘC CZAS NAJWYŻSZY NA ROBIENIE ZDJĘĆ!
Istnieje też trzecia opcja. Jak jesteś już znudzony politykami i ich zniesławianiem możesz pobawić się zestawem makro i sfotografować wyrwane muchom nóżki i skrzydełka.
Powtarzam jeszcze raz, OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA ROKU!
Odbiór tylko osobisty, nie wysyłam paczek ponieważ mamy do czynienia z optyką i nie chcę nieporozumień typu "pęknięte szkiełko, żądam zwrotu pieniędzy"
POZDRAWIAM WARIAT Zgibniew!!!

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zgibniew napisał:

Zwariowałem!
Tylko do końca roku i tylko na tym forum, cały zestaw oferuję za 100zł.
Jeżeli znasz jakiegoś polityka (lokalnego lub ogólnopolskiego) i chcesz mu zrobić kompromitujące zdjęcie, ten zestaw jest właśnie dla Ciebie. Teleobiektyw umożliwi strzelenie fotki z daleka co eliminuje potrzebę ucieczki przed świetnie wyszkolonym agentem BOR. Jeżeli zaś lubisz biegać to szerokokątnym obiektywem spokojnie i bardzo wyraźnie zniesławisz wybraną ofiarę. Afera podsłuchowa już za nami i głupio by było małpować pomysł kogoś innego, WIĘC CZAS NAJWYŻSZY NA ROBIENIE ZDJĘĆ!
Istnieje też trzecia opcja. Jak jesteś już znudzony politykami i ich zniesławianiem możesz pobawić się zestawem makro i sfotografować wyrwane muchom nóżki i skrzydełka.
Powtarzam jeszcze raz, OFERTA WAŻNA TYLKO DO KOŃCA ROKU!
Odbiór tylko osobisty, nie wysyłam paczek ponieważ mamy do czynienia z optyką i nie chcę nieporozumień typu "pęknięte szkiełko, żądam zwrotu pieniędzy"
POZDRAWIAM WARIAT Zgibniew!!!

Jako zapalony fotografiarz analogowy daje oferte-Panie za 100 rezerwuj i jestem jeszcze dzisiaj :D jakis namiar poprosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...