Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW E34. Złotoryja.


Yorkshire-men

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Mieszkam w UK i chce spełnić moje motoryzacyjne marzenie - kupić youngtimera. Wiadomo, padło na BMW :-) Transport PL do UK jestem w stanie sobie ogarnąć. Dzisiaj pierwsze auto, ktore mnie interesuje. Prosze kogoś z okolicy aby rzucił okiem na ten samochód. Oferta zdaje się być interesująca. Co do ceny .... Jeśli jest wart tyle do zapłace. Link do ogłoszenia: BMW Seria 5
http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-e34-bezwypadkowe-oryginalny-lakier-youngtimer-ID6yELC5.html.   Vin zapisałem.  Mam znajomą w serwisie BMW więc zrobi to dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furke oglądałem wczoraj, wczesniej nie miałem jak bo szybko ciemno sie robi , miernikiem obleciałem drzwi kierowcy są lakierowane i pod klamka szpachlowane jakies 800mikronow bylo ,reszta to 90 do 110 pokazuje , jak na swój wiek ładnie utrzymana nie styrana , silnik zapalił odrazu równo pracuje ale cos w nim cyka stuka  jak by zawór pewnie trzeba regulować , kawałek sie przejechałem  to taka zwarta nie wytłuczona troche sciagalo w prawo ale luzow nie wyczułem na kierownicy , środek zadbany nie poniszczony , fotel kierowcy troche rozdarty a tak poza tym to ładna jak by wrzucić jakies konkretne felgi z parapetem to by oko dobre miała tyle z mojej strony , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okimdzieki wielkie. Dzwonie do sprzedawcy i pomecze z cena bo widze, ze warto. Jesli farba orginal to nadaje sie aby ja trzymac. Historie auta sprawdzilem. Faktycznie malo latana. Nie ma serwisu do konca robionego oczywiscie ale patrzac na interwaly serwisowania przebieg wydaje sie byc realny. Samo to, ze ma wazny TUV jezd znaczace. Sprawdze jeszczy czy zaden Turek nie jest jej ostatnim wlascicielem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yorkshire-men napisał:

miec LHD na podjezdzie to cos w UK oznacza

oznacza dla Brytoli i ciapatych,ze unikasz placenia road taxu i insurance, nie masz ich MOT'u i z przyjemnoscia Cie pod....ola z tym. W Doncaster ostatnio byla lapanka na auta z obcymi tablicami.

 

Sam posiadam oprocz anglikow auto na PL blachach od ponad roku w UK,ale w tym tyg jedzie laweta do Pl.

 

Dobrym pomyslem bylo by gdybys BMW zarejstrowal w UK, niskie koszta,a jezdzisz spokojnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...