Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Lusterko wewnętrzne E39 - problem


emiliancyc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

jakiś czas temu w moim E39 Touring pofilt odkleiło się wewnętrzne lusterko, podkleiłem na szybko na kropelkę bo auto było mi potrzebne na zaraz, i tak po dwóch miesiącach... odpadło znowu.

Z racji tego że jest to fotochrom i do tego rozlany (był taki w momencie zakupu, planowałem wymienić na sprawne) pomyślałem że sprawię sobie drugie i tym razem założę sprawne :)

Zgodnie z VINem moje auto posiada przyciemniane lusterka, boczne na pewno takie są (a przynajmniej wyglądają :)), wewnętrzne też.

Problemem jest znalezienie drugiego lusterka. Przeczesuję allegro i olx i ciężko o takie samo.

Występuje u mnie czujnik deszczu, więc podstawa lusterka jest szersza i ma zagłębienie na czujnik, no i nie posiadam alarmu (na niektórych lusterkach widzę czerwony dzyndzel albo kulkę - to chyba od alarmu?)

Wrzucam zdjęcia, bo nie jestem w stanie określić czym jest dziwny czujniczek z przodu lusterka, od strony kabiny - czy to jest czujnik odpowiedzialny za przyciemnianie lusterek? DOmyślam sie że od strony szyby znajduje się czujnik zmierzchu?

Na allegro widzę lusterka które mają dziwną czarną kropkę mniej więcej na środku - czy to jest odpowiednik tego małego prostokątnego czujniczka w lusterkach po lifcie? Czy takie będzie do mnie pasowało?

 

Może ktoś z forumowiczów ma na zbyciu takie lusterko? :)

 

Pozdrawiam!

lusterko1.jpg

lusterko2.jpg

lusterko3.jpg

lusterko4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...