Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Blacharz lakiernik - Wroclaw Robotnicza


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Szukalem dzialu polecane warsztatu albo cos takiego - albo nie ma albo slepy jestem..

 

W zeszlym tygodniu wreszcie odebralem swoje wozidlo od blacharza (rowniez lakieruje). Pierwszy raz robilem u niego (byl z polecenia), i wiem ze juz u niego bede robil.
Koles jest sumienny, konkretny. Prosilem go o kilka fotek z meczarni jaka mial z okularem, i po robiocie dal mi chyba z 300MB zdjec z przebiegu pracy, zebym widzial co i jak bylo robione.
Naprawde polecam.

Kontakt:
Robert
795 622 245

Warsztat znajduje sie w okolicach Robotniczej we Wrocku.

Link do tematu gdzie widac co i jak zrobil (foty na 7 stronie):
http://www.w210.pl/1996-w210-290td-160km-vt31633-90.html

Pozdro

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładną robotę zrobił.

Ale wszystko zobaczy się z biegiem czasu jak dobrze.

Jak znam Ciebie to oczywiście jak zawsze zapniesz wszystko na ostatni guzik jak fabryka mówi.

 

A teraz tak na wesoło co na rynku mówią:

 

Od w210 to tylko znaczek mercedesa został 

Laguna to królowa lawet 

Alfa jak Lidl co tydzień coś nowego

Chcesz być królem wsi kup paszata w TDI 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podpinam sie. Ktos cos wiecej o tym blacharzu ???? Takie kwiatki wyskoczyły po zimie, prawe tylne nadkole przy zderzaku. Nie wyglada poki co tak zle ale.... wolal bym zeby tak zrobic zeby za rok nie wyszlo z powrotem bo srebrną farbką to sam sobie zalatam ;P

20170221_174553.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2016 o 12:21, Szpadyzor71 napisał:

No po zdjęciach widać że wreszcie jakiś konkretny blacharz!

 

a oprócz tego po rozmowie telefonicznej też bardzo pozytywne odczucia, od gościa bije spokój i absolutna pewność swojej reputacji. w tygodniu jadę na oględziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lipcu przyj****lem w typa na swiatlach, przejechalem przez oboje drzwi i tylny blotnik - drzwi wstawilem nowe, ale i tak sa do malowania, a blotnik od lipca wgnieciony wiec tutaj klepanie+szpachla+lakier - rudej odpukac na razie nigdzie nie widze, ale za to u ziomka na identycznej e46 powylazily straszne parchy i o tym tez bedziemy rozmawiac w sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah daj spokoj, ustawilem sie z typem na 7:30, sprawdzilem adres podany przez goscia, wyskoczyla mi firma Auto-Tech, no to pojechalem, na miejscu jakis typ, rownie spokojny i sprawiajacy wrazenie kumatego, i mowi do mnie ze 1,5k za błotnik+drzwi+drzwi. no to ja mowie ze w takim razie ide wykupic AC, przerysuje sobie gwozdziem i oni mi polakieruja, heheszki, do zobaczenia. 13:15 dzwoni telefon, "no i co, widze ze pan nie dotarl? chociaz sasiad mowil ze jakas czarna betka byla, to pan?", trzy warsztaty pod jednym adresem lol. a w sobote nie mialem czasu, wiec pojedziemy do niego kiedy indziej, koniec koncow nic nie ustaliłem, za to kupiłem sobie nowe drzwi i progi z M-paka xD

 

reasumujac... jak z nim pogadam to sie odezwe xD

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 4.04.2017 o 21:34, vidusmile napisał:

Kurcze, jakby ktoś znalazł dobrego blacharza - lakiernika, spamujcie : D .. muszę też kilka elementów pomalować i jeszcze ruda za drzwi się wzięła : (

 

 

trollujesz, prawda? wlasnie jestes w temacie dotyczacym dobrego blacharza-lakiernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nev napisał:

 

trollujesz, prawda? wlasnie jestes w temacie dotyczacym dobrego blacharza-lakiernika

 

Ehh...no dobra, w sumie tak napisałem "swoje", że rzeczywiście, wygląda to nie za dobrze, ale.. chodziło mi o alternatywę z której korzystaliście / korzystacie, gdyż w temacie jest wymieniony jeden blacharz-lakiernik - Pan Robert, który najbliższy termin ma w czerwcu ( no chyba, że wszyscy się dogadaliście (jakoś) i idziecie do p. Roberta :D ). Do Czaksa nawet z takim się nie będę pchał bo pewnie jest zawalony innymi rzeczami (chociaż dziś chciałem do niego w odwiedziny pojechać, zobaczyć jak jego warsztat eksplodował (w tym dobrym znaczeniu - rozwinął :P )). Również czytalem inne tematy, które umarły dawno temu i osoby stamtąd wymienione, są gdzieś... "bardzo spoza" Wrocławia, bądź polecają firmę jak s-plus, gdzie pewnie raz była dobra ekipa i robiiła coś dobrze, później zaczęli nabierać studencików i ludzi typu "ee tam.. to już było". i wszystko poszło w inną stronę, a hajs biorą spory. 

Więc, odpowiadając na pytanie czy "trolluje" ? - Nie, mówię całkiem poważnie :P - jeżeli robiliście gdzieś swoje auta w ostatnim czasie pod względem lakierniczo-blacharskim w warsztacie innym niż u Pana Roberta, to ja jak i inni byli by wdzięczni za informację. (może by się zredukowało liczbę takich samych tematów na temat "dobrego lakiernika blacharza" ). I już jak się tak trochy rozpisałem, to dodam, że zamierzałem skontaktowac się z Majkim z forum, którego kiedyś polecał Lijo, Leo, tylko widząc, że ostatnio poruszali temat lakierniczo-blacharski, 2 lata temu, jakoś do dziś nie pisałem. Więc jak to się ostatnio mówi, Rush B syka blyat and have a nice day. :D
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...