Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Blacharz lakiernik - Wroclaw Robotnicza


woz

Rekomendowane odpowiedzi

a no ok, ale wiesz jak jest - dobry lakiernik nigdy nie ma terminow od reki, a jak ma, to nie jest dobry. lepiej umow sie od razu i czekaj, szybko Ci zleci. ja tez na Roberta czekam do pierwszej polowy maja, ale zaklepalem ten termin mniej wiecej w czasie kiedy pisalem ostatniego posta tutaj

 

btw mowisz o Majkim z Zakrzowa? rolowal mi nadkola i zrobil dobra robote, mozliwe ze i malowanie ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem nie wiem o kim była mowa, ale podany był tel. 695 870 919.

oraz też takie info znalazłem gdzieś :P

Dnia 17.06.2016 o 12:40, michael9091 napisał:

Z czystym sumieniem mogę polecić warsztat na ul. Władysława i Jana Wardzyńskich. Ostatnio odebrałem swój samochód po lakierowaniu paru elementów i jestem na prawdę zadowolony. Ładne przejścia, dobrze dobrany lakier. Bardzo dobra robota !

Dzięki za odp, jutro po pracy się przejadę do Robercika : ) - btw. @Nev pisałeś, że nie pod ten warsztat trafiłeś, ogarnę się na miejscu, w którym pracuje p Robert ? : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki teraz bierze 400zl za element. Roboty tez ma duzo bo jak wiadomo każdy dopiero sie obudził z malowaniem jak sie sezon zaczął.
Majki ogolnie fajny chlopak, ale niestety maluke na sztuke. Nie mowie tego z opini innych, tylko sam u niego malowalem i jest tragedia.

Wysłane za pomocą łapki na myszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze mój chrzestny jest słaby bo przyjął auto bez czekania. Po prostu zadzwoniłem do niego i powiedziałem ze jest ktoś z forum kto potrzebuje pilnie pomalować maskę. Nie było mu to na rękę ale jak widać ,wtyki pomagają a efekt hm... mnie malował 2 auta i bylem zadowolony, jedno z nich było na forum. E36 compact . Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vidusmile napisał:

Szczerze powiem nie wiem o kim była mowa, ale podany był tel. 695 870 919.

 

no, to ten sam, numer sie zgadza. jak widzisz jednak nie warto

 

6 godzin temu, vidusmile napisał:

@Nev pisałeś, że nie pod ten warsztat trafiłeś, ogarnę się na miejscu, w którym pracuje p Robert ? : D

 

mysle ze tak, tam sa trzy warsztaty w linii i to jest pierwszy, najpierwszy od prawej. w razie czego zadzwon do niego stojac przed warsztatem, zeby sie upewnic

 

2 godziny temu, Stifler napisał:

a efekt hm... mnie malował 2 auta i bylem zadowolony, jedno z nich było na forum. E36 compact.

 

mowisz o kompocie Zkumeku, tym co go w koncu rozprzedal na czesci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dziś u Roberta, i tak jak wyżej ludzie pisali, najbliższe terminy gdzieś w czerwcu i najlepiej zwracać się do niego gdzieś w połowie maja na malowanie.

Co do wyceny, to gościu mega przyjemny i rzetelny - nie było czegoś typu "no, no... ogarnę, przywieź auto to ci pomaluje, wyklepie a rachunek za robocizne itd dostaniesz później", tylko - profesjonalnie doradził co lepiej zrobić np. z drzwiami, gdyż powoli ruda wylazi oraz  zderzak, pęknięty plastik (30-40 zł spawanie) + ogarniecie malego wgniecenia + malowanie - 300 zeta (wszystkie materiały jego).Generalnie polecam. : ))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Widze ze niektorzy trafili nie do tego warsztatu co trzeba, bo tam faktycznie moze jest pare innych tam przy tym adresie. Jak sie wjezdza za budynek w prawo (tam juz w strone warsztatow) to jego jest doslownie na wprost. Wszystkie te auta zaparkowane po prawej stronie to do niego. Odebralem niedawno od niego e46 i po raz drugi pokazal, ze koles robi naprawde mega robote. I tak jak koledzy napisali - nie z cyklu "taaa, spoko, oranie sie..", tylko doradza i wycenia. Dopiweo po wycenie i akceptacji ze strony klienta bierze sie do roboty. jezeli cos wyskakuje to w trakcie informuje i zaprasza zeby przyjechac i zobaczyc dokladnie co wyszlo i jakie sa wyjscia.

Nie to, zebym na sile polecal swojego, ale z czystym sumieniem moge polecic jego robote, a wiadomo, ze blacharza czy lakiernika trafic dobrego to nie latwo.

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cziko napisał:

Z info o blacharzu robi się sesja zdjęciowa dojazdu :-)

Ważne ze wszystkie drogi prowadzą do jednego celu. :-)

Chyba nie do jednego celu :)

 

22 godziny temu, woz napisał:

Widze ze niektorzy trafili nie do tego warsztatu co trzeba, bo tam faktycznie moze jest pare innych tam przy tym adresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...