woz

Blacharz lakiernik - Wroclaw Robotnicza

67 postów w tym temacie

@Woz-u ale zdjęcia wyżej dobre ??

dobre, tak jak ktos pisal wczesniej to ten pierwszy od prawej, czyli najblizej tych zaparkowanych samochodow

1 osoba postawił/a piwo

Po dwukrotnym przekladaniu terminu i roznych nieszczesliwych [rzekomych] awariach w koncu udalo mi sie odstawic auto... pojechalem wczoraj (sroda) o 8:00, mam obiecane ze na dlugi weekend bede mial malenstwo z powrotem. Poprosilem o pare zdjec z prac, mam nadzieje ze je dostane, to wam tu wrzuce

1 osoba postawił/a piwo

Liczę na niego bo już straciłem nadzieję w dobrych blacharzy i lakierników.

Dobry blacharz i lakiernik? Muszę te nieszczęsne progi zrobić + parę pierdół.

Po dwukrotnym przekladaniu terminu i roznych nieszczesliwych [rzekomych] awariach w koncu udalo mi sie odstawic auto... pojechalem wczoraj (sroda) o 8:00, mam obiecane ze na dlugi weekend bede mial malenstwo z powrotem. Poprosilem o pare zdjec z prac, mam nadzieje ze je dostane, to wam tu wrzuce

I jak? Pomalowane?

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Też jestem ciekaw ? 

2 godziny temu, Kandyn napisał:

I jak? Pomalowane?

taaaa pomalowane, tylko nie chce mi sie do niego jechac po pena ze zdjeciami...
ktos mnie pytal ze 3tyg temu na pw co z tym lakiernikiem wiec wklejam pw co mu odpisalem:

+ widzialem fotki z tego W210 o ktorym pisal woz, wiem ze zostalo to zrobione solidnie i bez pier*olenia

+ cena, zaplacilem 800 PLN za wyklepanie + szpachle + lakierowanie tylnego prawego blotnika + lakierowanie i montaz lewego przedniego

- terminowosc - oddajac auto w srode o 8:30 rano powiedzialem ze zalezy mi na tym, zebym mial je z powrotem na dlugi weekend (czyli poczawszy od przyszlego czwartku) - powiedzial ze bez problemu i damy rade, w poniedzialek powiedzial ze do jakiegos tam etapu potrzebuje drugiej osoby i jesli ta druga osoba przyjdzie i pomoze mu we wtorek, to w srode by prysnal i w czwartek rano bylaby juz gotowa. koniec koncow auto odebralem w piatek po poludniu (czyli w sumie 10 pelnych dni) i tego samego dnia spadl deszcz, wiec...

- lewy przedni blotnik jest niedopolerowany, na dole zaraz przy progu widac wyrazne koliste ruchy pasta

- oprocz tego od razu zrobila sie tam morka

+/- nie jestem pewien czy listwa tego lewego blotnika nie mogla zostac nieco lepiej spasowana - generalnie blotnik jest spieprzony, bo wglebienie na listwe jest minimalnie wyzej niz na drzwiach, ale wydaje mi sie, ze mozna bylo zamontowac ja tak, zeby zminimalizowac te roznice

wnioski wyciagnijcie sami. ja, choc robote oceniam na takie naciagane 8/10, zastanowie sie czy nastepnym razem oddawac mu auto. a te 800 co dalem to cena niby dobra, ale nie dalbym ani grosza wiecej

Czyli kolejny lakiernik, który z relacji świadków zapowiadał się na dobrego artyste został tylko zwykłym lakiernikiem.  

Napisano (edytowany)

Cena raczej dobra, bo malowanie dwóch elementów to co najmniej 2x 250 zł = pincet. Co do jakości, to może miał trochę mało czasu, bo lakiernicy - blacharze to taki specyficzny zawód, że nie można ich poganiać. Na polerowanie Myślę, Że  możesz Wrócić do niego, i powinien to zrobić w ramach reklamacji. Ogólnie nie znam gościa, nigdy nie widziałem jego pracy, piszę tylko to co znam z własnego doświadczenia.

Ja swojego lakiernika szanuje i jestem zadowolony z jego pracy, ale każdy ma swoje poglądy. 

U niego stoi teraz takie coś 😊

2017-07-16 14.26.03.jpg

Edytowano przez Rudix-R1

23 godziny temu, Rudix-R1 napisał:

Cena raczej dobra, bo malowanie dwóch elementów to co najmniej 2x 250 zł = pincet. Co do jakości, to może miał trochę mało czasu, bo lakiernicy - blacharze to taki specyficzny zawód, że nie można ich poganiać. Na polerowanie Myślę, Że  możesz Wrócić do niego, i powinien to zrobić w ramach reklamacji.

jesli chodzi o czas, to juz nawet nie chodzi mi o to ze auto stalo 10 dni, a bardziej o to, ze jak umawiamy sie na jakis czas (w tym przypadku pelne 7 dni, a "taaak, spokojnie bez problemu" uwazam za potwierdzenie) to byloby dobrze sie tego trzymac, TYM BARDZIEJ ze - czego wczesniej nie powiedzialem - termin przekladalismy 2 razy, najpierw przez rzekoma awarie migomatu a potem przez rzekomy reset kontaktow w telefonie i brak mozliwosci dodzwonienia sie do mnie. wnioski rowniez pozostawiam wam.

natomiast co do reklamacji - po zrobieniu uczciwego bilansu plusow i minusow stwierdzam ze... nie chce mi sie. gdyby to byla naprawde mocno spie*dolona robota i krwawilyby oczy to tak, ale moj czas jest wiecej wart niz kolejny tydzien bez auta + nerwy i kolejne pieniadze na taksowki, wiec w d*pie to mam.

nie chcialbym tez byc zle zrozumiany - jakos specjalnie sie nie dziwie ze dwa elementy za 800pln nie dostaly pierwszego priorytetu i nie zamierzam wylewac na typa wiadra pomyj, robota zostala zrobiona calkiem dobrze i na starej e46 efekt jest zadowalajacy. no i, jak wspomnialem, nie mowie ze jest skreslony - mowie tylko, ze dwa razy sie zastanowie.

Edytowano przez Nev

To fakt, skoro się umówiliście na te 7 dni a on to potwierdził i nie dotrzymał słowa , tzn . że jego słowo jest shit warte 

Czyli wniosek taki, ze bierzemy na celownik innego lakiernika-blacharza i bedziemy go testować
Ten mógł sie postarac i miec kolejne auta z forum do malowania, ale pewnie ma grubsze rybki do roboty ma ktorych wychodzi lepiej

20 godzin temu, Nev napisał:

a ci ukraincy z Lyavik? ktos, cos?

Blisko mnie, widziałem parę reklam - ale nie wiem nic odnośnie jakości

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.