Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


(S) Części do bmw e30/34/36/38/39/46


Bartoszek_96

Rekomendowane odpowiedzi

gałka jak najbardziej bez problemu jutro postaram się zrobić lepsze zdjęcia. niestety w chwili obecnej do e34 540 nie mamy nic, Owszem do zwykłych e34 jak najbardziej multum czesci. Do e32 w chwili obecnej nic nie trafiła nam się jeszcze. Co do kierownicy do e34 bardzo mozliwe ze się znajdzie. W sprawie szczegółow pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez potrzebuje paru gratow do e30 szeroka.

-Listwy zgarniajace czarne coupe prawa strona wraz ze spinka do sierpow

- wklady lusterek 

- plytke drukowaną do zegarow

-Oslone pod kierownice

-oslone pod zegarami(plastik na kierownica)

- zamek schowka

- spinki mocujące nerki i atrapy

- maskownice na tylne boczki do coupe

I jakby sie znalazly jakies fajne fotele zrobione pod e30 to przygarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jakoś mało konkretny... dogadałem się z nim w zeszłym tygodniu, powiedział, że części wyśle w poniedziałek, pytam we wtorek czy wysłał to on z wielkim oburzeniem pisze, że "nikt nie będzie latał z jedną paczuszka na pocztę "

w takim razie pyta się po co ogłaszasz, że sprzedajesz części jak nawet nie chce ci się ich wysłać... ?! 

 

no i mógłbyś odpisać na pw.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo taka prawda, nikt nie bedzie od nas specjalnie gonił za jedna paczke. Napisałem wyrażnie ze paczki wysyłamy jedynie dwa razy w tygdoniu w ilosciach hurtowych do tego dodałem ze jak nie chcesz czekac a Ci się śpieszy to furtka otwarta i wolna droga przecież cie nie namawiam. Zadziwię cie, ale My tez pracujemy mamy swoje obowiązki i nikt z nas nie siedzi ciągle przy komputerze. Mariusz już sprawdzam skrzynkę i zaraz masz odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...