Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


(S) Części do bmw e30/34/36/38/39/46


Bartoszek_96

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Bartoszek_96 napisał:

no bo taka prawda, nikt nie bedzie od nas specjalnie gonił za jedna paczke. Napisałem wyrażnie ze paczki wysyłamy jedynie dwa razy w tygdoniu w ilosciach hurtowych do tego dodałem ze jak nie chcesz czekac a Ci się śpieszy to furtka otwarta i wolna droga przecież cie nie namawiam. Zadziwię cie, ale My tez pracujemy mamy swoje obowiązki i nikt z nas nie siedzi ciągle przy komputerze. Mariusz już sprawdzam skrzynkę i zaraz masz odpowiedz :)

Chłopie, rozmawialiśmy w poniedziałek jest sobota i paczki nadal nie wysłałeś ?, więc chyba miotasz się w zeznaniach bo już 2 razy paczki wysyłaliście... poza tym napisałem, że nadal jestem zdecydowany na częsci i na nie czekam, ale kurde jak głupie listewki wysyłasz ponad tydzień no to nie dziwie się, że nie masz więcej paczek do wysyłki...


Do sedna, odpisz konkretnie kiedy i czy w ogóle masz chęć wysłać do mnie te części czy nie?!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, PRZEMO napisał:

szczerze , gdyby to ode mnie zależało  już by ban poszedł .... 

Mogę dać bana dać, ale wolę, żeby Admin to załatwił :lollol:

 

Chciałem także coś kupić, ale odpowiedź w sprawie cen: "zadzwoń", mnie nie interesuje, podałem listę części i oczekuję na ceny "na piśmie"

Skoro sprzedającemu nie zależy to mnie także, rynek jest pełen części ;)

Rozumiem, że ktoś jest zajęty ale temat chyba powstał po to żeby sprzedawać a nie walić w wała.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2016 o 15:20, Bartoszek_96 napisał:

 

Jeśtemy jedną z większych kompani BMW na DolnymŚląsku jeżeli chodzi o części do tej marki. 

 

Coś słabo działa ta kompania.... 

moim zdaniem też ban... gość nie poważny, to mało powiedziane. 

Edytowane przez zielak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...