Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 320d Touring Wrocław


karolo20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów. Od miesiąca przymierzam się do kupna "trójki" ze 150-konnym silnikiem. Pytanie do Was czy ktoś widział, oglądał to E46 z ogłoszenia? Nie zależy mi na super okazji, po prostu wiem, że za coś dobrego trzeba zapłacić.

Jedyne co rzuciło mi się w oczy to podczas oglądania zdjęć zauważyłem, że auto jest niemieckie, a ramki pod tablicę pochodzą z firmy handlującej autami z Luksemburga, ale ramki zawsze ktoś mógł zmienić. Czy może ktoś z Was powie mi na co mam dokładnie zwrócić uwagę przy zakupie tego modelu? Czy przy takim przebiegu może się tak przetrzeć gałka zmiany biegów ?

 

http://allegro.pl/bmw-e46-320d-lifestyle-navi-alu-pdc-b-zadbana-i6658808575.html

 

Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez karolo20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam, to sprzedawca zgadza się na dokładne sprawdzenie auta w ASO,  wiec raczej piszę prawdę. Zawsze można zadzwonić do serwisu i spytać ile kosztuje sprawdzenie historii auta po nr vin, i wtedy wszystko wiadomo. Jeśli chodzi o silnik diesel, to się nie wypowiem bo nie miałem nigdy auta na ON,  ale słyszałem wiele dobrego o tych silnikach.  Warto sprawdzić w jakim stanie jest zawieszenie na jakiejś stacji diagnostycznej,  jak coś wyjdzie to łatwiej negocjować cenę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Rudix-R1 napisał:

Zawsze można zadzwonić do serwisu i spytać ile kosztuje sprawdzenie historii auta po nr vin, i wtedy wszystko wiadomo.

za darmo i w obecnosci wlasciciela jak mowa o ASO

Ale mozna sie zapytac ile kosztuje sprawdzenie auta na podnosniu przez ich mechanikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o silnik to od ponad trzech lat eksploatacji nie miałem z nim żadnych problemów, zrobiłem około 60 tys km, a przebieg dobija do 300 tys. Jedyne co zrobiłem przy silniku to wyrzuciłem klapki zawirowań.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, słabe wyposażenie i nie warta swojej ceny, wypieszczona i wylizana  typowo pod handel... a poza tym gdzie w e46 jest wejście na usb ? bo jeszcze nigdzie nie widziałem ?, aa no i fotel kierowcy wygląda na 300+... km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zielak napisał:

 gdzie w e46 jest wejście na usb ? 

 Pewnie w miejscu zmieniarki CD.

Ja mam zdemontowana zmieniarke i połączone pudełko wielkości paczki fajek.

Jest w nim usb, czytnik kart SD i gniazdo aux- mały jack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, cziko napisał:

 Pewnie w miejscu zmieniarki CD.

Ja mam zdemontowana zmieniarke i połączone pudełko wielkości paczki fajek.

Jest w nim usb, czytnik kart SD i gniazdo aux- mały jack.

o takiej to wiem, lecz tutaj jest oryg. zmieniarka, może ma w schowku... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 6.01.2017 o 18:58, zielak napisał:

o takiej to wiem, lecz tutaj jest oryg. zmieniarka, może ma w schowku... 

 

niekoniecznie, u mnie tez jest ori radio + zmieniarka HK w bagazniku, ale mam w kieszeni pod przyciskami nawiewu poprowadzony kabel usb+aux+iphone i to akurat uwazam za ingerencje na duzy plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...