Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jakie łączniki stab, do e46 na gwincie ?


zielak

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko

 

Jakie łączniki zamontować do e46 na zawieszeniu gwintowanym aby wytrzymały więcej niż 5tyś km??

Dotychczas zakładałem te ---> http://allegro.pl/meyle-hd-lacznik-stabilizatora-tyl-peugeot-406-i6082937714.html z peugeota 406

Ale już zaczyna mnie drażnić fakt,że nie wytrzymują więcej niż 5tyś km jazdy po Wrocławiu, na kołach 17cali...

Jakie wy macie u siebie..?

 

Z góry dzięki za pomoc 

 

Pozdrrawiam

Edytowane przez zielak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam tylne z Peugeota 406 ale nie metalowe tylko takie grube plastikowe i nic się z nimi nie dzieje. Pozdro

EDIT:

o takie http://allegro.pl/lacznik-stabilizatora-tyl-peugeot-406-95-04-tylny-i6675382178.html

Edytowane przez Sajmonowski
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sajmonowski napisał:

Ja u siebie mam tylne z Peugeota 406 ale nie metalowe tylko takie grube plastikowe i nic się z nimi nie dzieje. Pozdro

EDIT:

o takie http://allegro.pl/lacznik-stabilizatora-tyl-peugeot-406-95-04-tylny-i6675382178.html

 

a ile już na nich przejechałeś ? jak z wytrzymałością ?

a z jakiej firmy masz ?

Edytowane przez zielak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2017 o 15:48, zielak napisał:

 

a ile już na nich przejechałeś ? jak z wytrzymałością ?

a z jakiej firmy masz ?

Firmy niestety nie pamiętam a jeździłem na nich od założenia Styling 63 tj. kwiecień 2015 do lipca 2016 bo teraz auto stoi i czeka na lepsze dni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Panowie, jakie z tyłu łączniki stabilizatora podejdą do e46 touring na gwincie MTS'a? Podejdą te z Puga 406? Czy zostawić ori? Pojutrze zakładam gwint i nie wiem czy na ori łącznikach z tyłu to podejdzie

A kolego z tyłu są łączniki?

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd też było moje pytanie czy z tyłu są łączniki stabilizatora, chyba że w turasie są

Ja w sedanie mam, wymieniałem z tyłu pół roku temu bo mi pękł.

Taki łącznik jak pokazałem kilka postów wyżej.

Screen z realoem.com

0b3ccc6b2b6b9db1625efe3a0d7903e4.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 15.03.2017 o 10:58, Xaime91 napisał:

A bez gwintu jak jest niska zawiecha (sprezyny + amorki ta tech.) tez sie daje krotsze łączniki ??

 

A właśnie bardzo dobre pytanie, bo ja nie zmieniałem na krótsze, przy zmianie sprężyn.  

 

Dnia 15.03.2017 o 13:42, dawid111 napisał:

Ja nie dałem i mi poszły gumy w łączniku lemforder :/
Dodatkowo mam poduchy od e36 wiec 0.9cm niżej jeszcze a mam Eibach Prokit


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Właśnie tez mam Eibach prokit, ale u siebie nic nie zmieniałem, czyli wychodzi na to, że powinienem zmienić ?? Jeśli tak to jakie najlepiej brać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie, ostatnio zmagałem się ze stukami z przodu auta. Występowały one podczas jazdy na nierównych powierzchniach, kamienie itp. Padło na łączniki stabilizatora. Wymieniłem na te krótsze czyli 160mm i stuki przy małych prędkościach na polnym kamieniu, takich drogach zniknęły ale przy szybszej jeździe i jak droga ma jakąś nierówność słychać głuchy stuk.

Ktoś się z tym spotkał po wymienię łączników na te krótsze ?

Zawieszenie mam obniżone, sprężyny Eibach do tego poduszki amortyzatora przód od e36.

Dodam, że na starych łącznikach tego głuchego stuku przy szybszej jeździe nie było, stuk występował tylko na kostce brukowej, kamieniach itp.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Winne były prawdopodobnie nakrętki łączników.

Jedna była całkowicie odkręcona i chyba przez to były stuki. Kupiłem te nakrętki z plastikiem i chyba spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...