Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Gniazdo USB


Xaime91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Chcial bym się was doradzic gdzie byscie w e46 takowy bajer zamontowali zeby to i jakos wygladalo i było w miare dostępne /funkcjonalne, bo nie chcial bym dziergac dziur hamsko a czasami np gniazdo zapalniczki osobno potrzeba badz drażni mnie wkladanie i wyciaganie samochodowej ładowarki co jakis czas.

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6668051784  dodam, że za X czasu planuje chinola 2din wiec "schowek" pod klimatronikiem zniknie kiedyś. Myślałem zeby pod klapka wlasnie je tam wcisnac w tylna scianke schowka (zmiesci sie ?), nieuzywana by nie raziła niepotrzebnie bo bym zamknal i odrazu ze zwinietym w schowku kabelkiem usb ;)  myslicie ze nie bedzie buractwa ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BASTARS napisał:

Ja mam w małym schowku za cupholderem pod podłokietnikiem włącznik rem do wzmacniacza,  nie widać go i w niczym nie przeszkadza,  myślę że tam sobie możesz to zamontować 

No to nie najglupsze, ile pod tym malym "pojemnikiem" jest miejsca ? Wlezie to na glebokosc ? Bo nie rozbieralem jeszcze tunelu a nie chce na darmo rozbierac hehe, a tunel mam zwykly z dwoma "pojemnikami" bez cup holdera, roletki i innych takich :P

 

Aa jeszcze wymyslilem ze jakby moze w podstawie podlokietnika zamontowac od frontu wlasnie od strony "pojemnika" ? Tam duzo jakiegos stelaza idzie w środku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a, to lipa. tzn nie do konca do radia, bo ja mam wszystko zlinkowane z Parrotem, ale faktycznie USB dziala tak, ze jak podepne np kabel do telefonu to telefon zalapie ze poplynal prad, zaswieci sie, ale nie bedzie sie ladowal.

 

 

ale generalnie to chyba bez znaczenia, bo przeciez temat zalozyles tylko z mysla o znalezieniu najbardziej ergonomicznego miejsca podpiecia:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...