Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Odszkodowania z OC sprawcy- KOR


MXSiwek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, nie wiem czy dobry dział wybrałem ale niech będzie. Od jakiegoś czasu pracuję w Kancelarii Odszkodowawczej Rubikon we Wrocławiu i jestem tam kosztorysantem szkód rzeczowych. Jeżeli mieliście kiedyś kolizje/wypadek samochodowy i dostaliście odszkodowanie z OC sprawcy, na 99% jest zaniżone. I tutaj pojawiam się ja. Moja kancelaria oferuje dopłatę do odszkodowań na zasadzie odkupu wierzytelności. Cała procedura wygląda tak: masz szkodę-> dostajesz kosztorys i wpłatę na konto-> wysyłasz kosztorys do mnie->szacuję kwotę niedopłaty-> dostajesz propozycje wykupu za daną kwotę-> podpisujemy umowę-> do 7 dni roboczych masz dodatkową kasę na koncie :) Żeby zaosczędzić czas Wasz i mój, pojazdów starszych niż 10-12 lat w dniu szkody, nie przyjmujemy. Spraw z AC też nie przyjmujemy. Więcej o temacie na www.autocashback.pl . Jeżeli mieliście wypadek i odnieśliście obrażenia lub wasz bliski zmarł w wyniku wypadku również pomożemy. www.kancelariarubikon.pl Zapraszam do współpracy i kontaktu, zawsze chętnie pomogę ;) Kilka osób już korzystało z mojej pomocy i wydawali się być zadowoleni :) telefon do mnie 694-408-772

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mamy takich umów. Z przyczepami moze byc cieżko bo nie ma ich w programach wiec ewentualnie mogę sprawdzić czy nie walnęli gdzieś na roboczogodzinach. W szkodach osobowych tez pomagamy tylko w tym przypadku jest inna forma rozliczenia. Zazwyczaj na procent od wywalczonej kwoty dla klienta. W rzeczówkach jest o tyle prościej że siano masz od ręki jeżeli podpiszemy umowę :) a z nieruchomościami się dowiem, najlepiej wyślij mi PW o co dokładnie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dudek napisał:

korzystałem z usług tego typu firmy i bylem mega zadowolony wyciągnęli kasę której się nie spodziewałem no i oczywiście jako laik nie umiał bym tego zrobić lepiej

Dudek na sniezynke wyciągnęli?

Tzn jak możesz daj namiary na firmę która zajmuje się autami starszymi niż 10lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mareq napisał:

Dudek na sniezynke wyciągnęli?

Tzn jak możesz daj namiary na firmę która zajmuje się autami starszymi niż 10lat...

akurat to  inna sytuacja boja jechałem rowerem i zostałem  potrącony 

ale jak chcesz mam kolesia adwokata mogę ci dać do nie go namiary 

młody ale wydaje i się bardzo dobry mi pomógł mimo ze sytuacja bardzo zła była :P 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mili Państwo, nie życzę nikomu ale gdyby komuś przytrafiła się kolizja to warto mieć przy sobie oświadczenie sprawcy wypadku. Takie właśnie oświadczenie przesyłam w załączniku :) wydrukujcie i miejcie zawsze przy sobie :D

oświadczenie sprawcy_kolizja drogowa.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...