Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Niższe OC z Yanosikiem


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Yanosik i Hestia mają wspólną akcję, na podstawie tego jak jeździmy mogą zaproponować niższe OC.

Może to być sposób, dla niektórch "dziadków", na obiżenie OC

 

Strona: http://payhowyudrive.pl/

 

PS. Jeśli ktoś nie ma Yanosika a będzie się rejestrował, może wpisać w pole osoby polecającej mój nick: noman1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Na co dzień jedziesz normalnie ale trafia się taki dzień, że czujesz moc i co wtedy?

Poza tym musiałbyś zawsze jeździć przepisowo. Nawet jak jedziesz normalnie to i tak jest zawsze plus 10-20 km/h więcej.

Ja tam nie lubię jak ktoś lub coś mnie śledzi.

 

Pomimo tego myślę, że chętnych nie będzie brakowało.

Edytowane przez Lijo
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba robi 1000 km/m-c a inna 5000 km/ na m-c, kto ma większą szanszę na stłuczkę/wypadek.

Jeden jeździ w dzień w korkach do i z pracy a inny tylko w nocy trzaska kilometry po Polsce.......

Mając taki sam samochód dlaczego mają płacić takie samo OC ??

Więc może dzięki tej aplikacji będzie rozdzielone OC w zależności od tego gdzie i jak się jeździ ;)

 

IMO to dobra koncepcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotr napisał:

Mając taki sam samochód dlaczego mają płacić takie samo OC ??

IMO to dobra koncepcja :)

No to się pytam dlaczego mieszkając np w Długołęce mam ubezpieczenie tańsze od Wrocławia o 200zł?

Koncepcja dobra dla dziadków i flotowców co i tak mają po montowane GPSy.

A tak na marginesie to biznes jest biznes :) W tym wypadku zniżka od ubezpieczyciela trafia na konto janosika i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby bylo jasne , niczego nie reklamuje, mam jeszcze OC do końca sierpnia, ale będę jeździł na yanosiku, niech sobie zlicza kilometry czy co tam chce, nic mnie to nie kosztuje, żadnych danych oprócz e-maila nie podawałem ale jeśli dzięki temu dostanę zniżkę dodatkową na OC to git.

Jak będę chciał poszaleć to nie włączę Yanosika, proste :P

Ale jak dodatkową zniżka trafi do Yanosika to nie kumam.

Koncepcja jest dobra, kierowcy z teoretycznie mniejszymi szansami na stłuczki/wypadki dostają zniżki, może dzięki temu i Hestia zaoszczędzi.

 

Nikogo nie zmuszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawie to wygląda, ale z drugiej strony tak jest tylko na papierze, a co innego pokaże zapewne praktyka,. Wystarczy iż pojeździsz chwile nieprzepisowo, przekroczysz prędkość o kilka km na godzinę i co wtedy? Nie chodzi o żadne piracenie na drodze, bo nie tędy droga, tylko że początkowa zniżka w praktyce może wynieść nas zdecydowanie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odgrzewam. 

 

Ostatnio dostałem na maila 15 % zniżki w axa. Najpierw obliczylem skladke w rankomacie, pozniej typowo na stronie axa a na koncu poprzez link który owa zniżka obowiązuje i faktycznie cena niższa.  Nie wiem czy jest to jednorazowa zniżka czy okreslona czasowo promocja, dlatego kto chce niech sobie sprawdzi i korzysta :drunk:

 

https://www.axadirect.pl/quote/start?utm_source=mailing.onet.pl&utm_medium=e-mail&d=269-224-000-01-05&utm_content=kobieta&utm_term=cpm&utm_campaign=102017&dclid=COrg366Ch9cCFQkUGAodtTYE4Q#/

 

Rok temu gole OC wyszło mi 635 zl a w tym roku 509.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wyszło teraz 700 zł z max assistance na Pl, także też spoko. 

Zaczęły się spadki cen, można to odczuć.  

Może komuś będzie się chciało przeliczyć polisę, to będzie wiadomo czy ten link faktycznie dalej obniża cenę  :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeliczałem wczoraj. Wyszło 1399 na naleśnika, zniżka z tytułu zawierania przez internet. Całkiem dobra cena w porównaniu z zeszłym rokiem, chociaż w zeszłym roku jak sprawdzałem miesiąc przed to też podobna cena wychodziła, a miesiąc później prawie dwa razy tyle musiałem wyłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 2,0 w link4 zapłaciłem 650 zł z max zniżką, o stówkę więcej niż rok wcześniej, jeszcze w tym roku mi się stan cywilny zmienił - może to przez to ta zwyżka :D

Wg powyższego linka w AXA wyszło mi prawie tysiąc więc lipa, cholera wie od czego te oc zależą. W sumie w AXA zawsze mi drogo wychodziło.

Ps. jak dzwonią do was z przedłużeniem polisy, warto ponegocjować, 10% rabatu dają raczej zawsze. Czasem trzeba postraszyć że się przejdzie do konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...