Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 Cabrio Żywocicie KOMIS AUTO HAUS


szocha1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na szczęście całkowicie przypadkiem i przy okazji miałem nieprzyjemność oglądać tego ulepa. Generlanie komisy zawsze omijam szerokim łukiem, chyba że leżą naprawdę po trasie, ale i tak nie spodziewam sie w nich cudów. Tutaj było podobnie. Przez telefon bezwypadkowy, pytałem o historie auta, jakieś ważne sprawy, które przyszły właściciel powinien wiedzieć...cisza, pan mówi przyjechać, oglądać, negocjować. No to dobra, pojechałem, zanim ktokolwiek zdążył do mnie podejść to ja już miałem ochotę spadać. A zawołałem pana tylko dlatego. żeby mu powiedzieć kilka niemiłych słów. Ja co prawda miałem po trasie, ale jak ktoś goni pół Polski to sie może zdenerwować. Pan na moje pytanie, że miał być bezwypadkowy, a tu jest ewidentnie inaczej odpowiedział, że to ma przecież 10 lat, nie będzie idealne. Odwróciłem się i poszedłem. 
Na szybko, bo nie otworzyłem nawet maski:
-lewy przód mocno kombinowany, nawet kobieta zauważy że coś jest nie tak (spasowanie zderzak,lampa, błotnik)
-nadkole lewe przód trzyma się nie wiem na czym, ale na pewno nie na spinkach i nie na śrubach
-lewy błotnik przód lakierowany chyba u nich za stodołą, nawet nie jest dobrze poskręcany, brakuje śrubek
-dach jakiś taki zwichrowany, (widziałem dopiero dwa dachy, no ten nie jest tym lepszym)
-tylna klapa już zaczyna rdzewieć, mało bo mało ale się zaczęło
-tylna prawa lampa zaczyna parować

No i tyle bo naprawde mimo, że miałem po trasie to zacząłem żalować że wysiadałem z samochodu.
[img]xCI09qu.jpg[/img]

Edytowane przez szocha1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...