Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Xiaomi Roidmi 2s


dawid111

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam już od dłuższego czasu, ale z tej podstawowej wersji - bez mikrofonu.
Jeśli chodzi o muzyke to wydaje mi się, że to kwestia ustawienia "czystej" częstotliwości, żeby to dobrze grało. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony i w porównaniu do wcześniejszych transmiterów które miałem to ten sprawuje się wyśmienicie ! :)
Jeśli chodzi o ładowanie to z grubym kablem mi ładuje bardzo szybko telefon (dużo szybciej od zwykłej chińskiej ładowarki usb do auta) co jest kolejną mega zaletą tego urządzenia.
Co do mikrofonu to słyszałem, że jest on na tyle słaby, że nie opłaca się dopłacać do wersji 2S (tak też uczyniłem) - lepiej sobie kupić osobno zestaw głośnomówiący... O tym mikrofonie to (jeśli dobrze pamiętam) mówił Klawiter na Tvn Turbo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru miesięcy używam pierwszej wersji i jestem bardzo zadowolony (nie jestem audiofilem) :D Jakość dźwięku jak na transmiter jest na prawdę dobra. W porównaniu do tych najtańszych badziewnych transmiterów to niebo a ziemia ;)

 

Ja używam na częstotliwości 108,0. Szumów praktycznie nie ma, coś tam może delikatnie w tle słychać ale bardzo słabo, czasami w pewnych miejscach są lekkie zakłucenia ale to przez momencik i wszystko wraca do normy :)

 

Testowałem sobię wersję 2S i ten mikrofon to jest jakaś porażka, więc polecam kupić pierwszą wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow nie wiedziałem nawet, że ktoś odpisze

Dzięki chłopaki za opinie !

A proszę powiedzcie mi jeszcze, ta pierwsza wersja tez jest z BT i jest obsługiwana przez iOS ?

Niby na aukcjach z Allegro jest napisane, że na iOS obsługuje tylko domyślna stacje, a później, że trzeba pobrać aplikacje na iOS aby zmienić na dowolną stacje. Oni chyba sami sobie przeczą :/

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersje 2s niestety jest to chińska wersja chodź oryginał, bo International nigdzie nie ma :/
Jakość rozmów jest dosyć słaba jak mi mówił rozmówca ale za to dźwięk z głośników jest bardzo dobry ;)
Kupiłem na Allegro i nie żałuje :D
Musiałem wziąć 2s bo podobno pierwsza nie chce współpracować z iOS :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ale podlaczylem telefon bez aplikacji i muzyka także działa. Dlatego mnie to zastanawia... A polecasz jakiś tani iPod Touch, tylko po to by słuchać muzyki?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka



Niestety nie posiadam żadnego IPoda. Wiec nic nie polecę, sorki ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...