Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Broder

Tablice rejestracyjne

11 postów w tym temacie

W nocy z 5 na 6 kwietnia 2017 miedzy 3 a 10 rano skradziono mi obie tablice rejestracyjne 

DW333VJ

Oczywiscie wszystko zgloszone

Chyba zaczne wozic tablice obie za szyba, a w razie kontroli z tego powodu pokaze im swistek wystawiony na komendzie odnosnie kradziezy :/

W ten sposób pewnie chcą zawinąć jakaś drogą furę i poruszać się na twoich blachach :/ . No bo po co by były komuś blachy. Rozumiem niemieckie tablice przyczepione na bramie od garażu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Caly czas zastanawia mnie dlaczego moje. Auto bylo zaparkowane w glebi ulicy, ktora nie jest przelotowa, tzn. musieli zawrocic zeby wyjechac z niej. 

Dodatkowo w rzedzie stoi kilkanascie aut, gdzie pierwsze z brzegu jest blizej wyjazdu z ulicy , gdzie nie ma blokow, a moje auto stalo centralnie pod balkonami jakies 3metry od budynku. 

Mam nadzieje ze zostaly skradzione tylko w celach kolekcjonerskich , bo wyglada to na kradziez konkretnych tablic, a nie przypadkowych 

Komus za skórę nie zaszedles ? :D różnie bywa. No ale fakt dziwne ze akurat z ladnej Bety buchneli tablicę :2bacik::2bacik:

Miałem to samo jakiś czas temu. Wyrobiłem nowe w tym samym dniu (chyba niecałe 200 zł).

Spokojna dzielnica Wrocławia, rano się budzę a tu takie zdziwienie. Zgłoszone, umorzone. Z przodu muszę ogarnąć zderzak na gładko (listwę już mam), zawsze lepiej mieć jedną "w zapasie" za szybą.

Zawsze można na nity przymocować ;)

Miałem to samo jakiś czas temu. Wyrobiłem nowe w tym samym dniu (chyba niecałe 200 zł).
Spokojna dzielnica Wrocławia, rano się budzę a tu takie zdziwienie. Zgłoszone, umorzone. Z przodu muszę ogarnąć zderzak na gładko (listwę już mam), zawsze lepiej mieć jedną "w zapasie" za szybą.

A co to za dzielnica? Ja jak mieszkałem na Bajana to też mi się wydawała spokojną dzielnicą. Ale jak mi skuter spod klatki dymneli to na komisariacie powiedzieli że czego się spodziewałem, przecież to narkomanska dzielnica

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

5 minut temu, Andrii napisał:

przecież to narkomanska dzielnica emoji3.png

Też o tym słyszałem, a nikt nigdy nic nie proponował :/xD

A tak serio to kilka lat temu najniebezpieczniejszą dzielnicą był Trójkąt, a potem właśnie Bajana :P Teraz chyba Brochów.

1 osoba postawił/a piwo

Napisano (edytowany)

Może nie spokojna "dzielnica", ale okolica :) U mnie zielono i spokojnie, czasami tylko ktoś straci tablice :)

20170528_111854.jpg

20170105_093021.jpg

Edytowano przez Chexer

Wygląda jak osiedle koło szkoły na Horbaczewskiego ;)

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.