Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ktoś kojarzy te E38


juve_fan

Rekomendowane odpowiedzi

Siemandero wszystkim przy weekendzie :-) 

Z racji tego, że powoli wraca do mnie temat zakupu auta, a ponowny zakup Bmw jest chyba nieunikniony, to przeglądam trochę portale, gdzie moja uwagę zwróciły dwie sztuki E38. 

Kojarzy ktoś z Was te sztukę?!

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-okazja-bardzo-zadbane-lpg-ID6yPtej.html

 

No i jeszcze ta mnie intryguje, choć niestety tylko 2.8 i bez LPG, ale z samych zdjęć wygląda na prawdę sensownie :-) 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-oryginal-bogato-wyposazona-felgi-18-rolety-tv-skora-ID6yObhD.html

 

Jakieś porady, sugestie?!  :-) 

 

Miłego weekendu 

 

Pozdrosy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz po e38 czy ma służyć  do normalnego przemieszczania się i ma palić względnie mało czy lubisz czasami sobie depnąć bo 2.8 będzie spisywać się w pierwszym przypadku doskonale ale już  w drugim  to tylko v8 i to od 3.5 wzwyż takie moje zdanie dlatego mam v12 ;)

A tak poza tym w zeszłym roku tez szukałeś rozmawialiśmy jak sprzedawałem swoją

Edytowane przez NIEDZWIEDZ78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Generalnie to muszę pójść na jakieś ustępstwa. Wiadomo, że chciałoby się mieć i bdb stan i konkretnie pod nogą, a tak będzie ciężko coś znaleźć. Ta 2.8 przykuła moją uwagę, bo chociaż ze zdjęć wygląda porządnie, a w środku ma wszystko czego od tego auta bym oczekiwał, no mogłyby być jeszcze masaże  :P

Choć z drugiej strony mieć V to piękna sprawa, bo brzmienie tego silnika rekompensuje pustoszenie w portfelu ;)

Bardziej będę skupiał się na stanie,a jak do tego dojdzie V8 w fajnym stanie to już w ogóle super! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...