Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zakup e46 - pierwsze bmw


donM.

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym czasie (jak sprzedam moje Audi :D) planuję zakup E46 Coupe. 
Wybór padł na silnik 318 Ci w wersji przedliftowej, wielu zapyta czemu taka pojemność, otóż nie mam milionów monet na ubezpieczenia a później na benzynę więc dlatego taka pojemność i zdania nie zmienię. Namierzyłem dwa ciekawe wg. mnie autka 

Może ktoś kojarzy? 

http://allegro.pl/bmw-e46-skory-podgrzewane-tempomat-komp-pdc-coupe-i6782646132.html

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-individual-ID6yO1qH.html

 

Co o nich sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

318Ci jeżdżę pięć lat i oprócz obróconej panewki przy 233 tkm :P i lekkim braku mocy aczkolwiek wystarczającej do codziennego poruszania się po mieście i na trasie nie narzekam. Spalanie na trasie 7,1-7,5 w mieście 7,5-8l/100km. Ze zdjęć można wywnioskować tylko tyle że ktoś je dobrze ogarnął do sprzedaży ale najlepiej podjechać z kompem, posłuchać jak chodzi silnik, sprawdzić newralgiczne miejsca podatne na rdzę (błotniki przód i tył, klapa bagażnika) i  wtedy podjąć decyzję. Za ubezpieczenie płacę 530 pln a nową polisę mam od końca marca(poprzednio 505pln).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w niebite/niekręcone (do wyboru) auta od handlarza. Także uważaj tam, auto musiało mieć jakąś przełość, mniejszą lub większą. Sprawdź sobie mobile.de i zobacz ile takie auto chodzi w Niemczech, a za ile jest w PL....nie dośc że jakimś cudem jest tańsze to jeszcze gdzie czas, paliwo i chęci handlarza?

Nie piszę tego jako jakiś wielki znachor, tylko jako gość który ma już czwarte e46, i widziałem już sporo ulepów, i podobno ładnych sztuk (niestety tylko przez telefon) i zawsze zakup to wybranie mniejszego zła, tzn lepszej naprawy.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem przekonany właśnie co do handlarza dlatego będę się wstrzymywał z zakupem, narazie sobie pooglądam :)

Też muszę zaczekać aż sprzedam swoje Audi a jak narazie jest z tym problem :D 
Jedyny plus jaki daje mi handlarz to wzięcie auta w rozliczenie. 
Mimo wszystko wolę się wstrzymać a nie trafić na ulepa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...