Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nowy tor


Andrii

Rekomendowane odpowiedzi

Natknąłem się na reklamę jakiegoś nowego toru w naszej okolicy:

 

http://pixers.ring.gp/?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=pixersringgp_launch_Dolnyslask_v2&utm_content=9

 

Ciekawe czy pozwolą na dryfty czy będzie jak z torem Jastrząb

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment to się nie ma co napalać zbytnio, trochę ta cała akcja promocyjna śmierdzi fejkiem jak się nad tym z paroma osobami zagłębiłem ;) Firma Pixers istnieje, ma siedzibę w UK i zajmuje się.... fototapetami i podobnymi :) To ma być na terenie Krzywej, co już trochę jest dziwne :) Może zwęszyli zapotrzebowanie i chcą wejść w ciekawą branżę z tymi torami :) No i czy to serio będzie w miarę sensownie przebudowane, czy tylko oponami wyznaczona trasa? Bo jeśli ceny będą takie niskie, to na konkretną przebudowę obiektu nie ma co liczyć... Poczekamy zobaczymy :)

Edytowane przez Dymek71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pixers to znana we Wrocławiu, prężnie działająca firma, teraz weszli grubo w rożne tematy zagraniczne. Na bank żadna ściema.
Znajomy tez tam kilka ujęć robił w trakcie budowy. Powinien byc tor z prawdziwego zdarzenia. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, CzAkSs napisał:

Ja się pisze jak cos :) na jakiś weekend

Moje strony. Zostawię rodzinkę w domu i lecim E30 a potem na grilla na działkę do moich starych :drunk: :)

Edytowane przez Lijo
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba trochę kaski zostawić bo na dwa okrążenia nie opłaci się jechać do tego jest lipa z driftem bo można tylko godzinkę od 21-22 taką wysłali mi informację na maila :) podobno tor od driftu bardzo się brudzi i dopiero wieczorem godzina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba trochę kaski zostawić bo na dwa okrążenia nie opłaci się jechać do tego jest lipa z driftem bo można tylko godzinkę od 21-22 taką wysłali mi informację na maila  podobno tor od driftu bardzo się brudzi i dopiero wieczorem godzina

:/

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to miejsce można powiedzieć od podszewki :) a więc drift jest słaby bo asfalt jeszcze lipa albo generalnie lipa. Ok 30 PLN kosztują dwa okrążenia (2km pętla) toru, są namioty, bawialnie dla dzieci, leżaki i alko. Można polatać różnymi samochodami ale to już trochę droższa sprawa :) a Pixers to firma z Wrocławia a jedynie żeby nie płacić podatków jest zarejestrowana w różnych miejscach (rajach podatkowych) 

o torze więcej tutaj:

https://pixers.ring.gp/

 

powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Znam chłopaków z Pixers (bliska do mojej branża) - generalnie tor polecam. Obecnie roważam wykup karty członkowskiej, by śmigać po torze w weekendy.

Ostatnio byłem na godzinę swoim autem, całkiem fajnie. Następnym razem jednak wolę chyba coś wynająć. Może się wybierzemy większą ekipą sprawdzić w czasówce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jechać w tym miesiącu, ale cóż, zamiast na tor, to zajechałem do blacharza :$
Nie wiem czy w tym roku jeszcze damy radę podjechać, ale jakby ktoś się wybierał, to dajcie znać. Może też się skuszę sprawdzić czy mi dobrze auto poskładali :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...