Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Przedłużenie abonamentu u operatora komórkowego


Francuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

 

Chciałbym się z Wami podzielić tym, żebyście nigdy się nie zgadzali na wstępne warunki telemarketerow, np w przypadku przedluzaniu abonamentu telefonicznego. (opcja bez tel)

 

Moja sieć - fioletowa, ze się tak wyrażę, zaproponowała mi dzisiaj takie warunki 

45zl za nielimitowane sms/mms, rozmowy komórkowe oraz 5gb netu, umowa 24 mies. Pani prawie się rozplakala gdy odmowilem i mówiła, że jaki to piekny dzien na wyrażenie zgody dla jej oferty  i "No proszę pana noooooo" 

Wiem, to jej praca, no ale trochę powagi.

 

Ogólnie nikt nie mówi, że można zostać na obecnych warunkach, tylko kazdy ciśnie żeby znowu się uwiazac, wiadomo. 

 

Przez internet (czyli z pominięciem konsultantki) ta sama oferta wygląda tak samo, prócz netu bo daja już 7gb.

 

Po różnych ogledzinach u konkurencji (rabaty za przeniesienie numieru itd) najlepiej wyszło w njumobile wszystko free, net 13gb za 39 zl.

 

No to dzwonię do BOKu Play i po chwili gadam juz z kolezka od ofert.

45zl sms/mms rozmowy komórkowe 7gb umowa 24. 

Słabo mowie, to zamienił na 55zl i net 10gb. Dalej slabo i mówię mu o ofercie sieci żółtego ziemniaka. 

Przełączyl mnie do działu ofert specjalnych.

 

No.i ostatecznie wyszło tak 

 

40zl 

Sms/mms free

Rozmowy kom.i stac free

Nielimitowany net

Umowa 18 

Miesiąc roamingu

0.5gb netu w UE

Tv w pakiecie podst

Po 12 mies mogę zmienić ofertę 

 

Zależało mi na Play bo pracując w lesie czesto brakuje zasięgu i mogę wtedy ręcznie przelaczyc na jakas dostępna sieć 

 

Reasumując dla tych co doczytali do końca (dzięki!). Zawsze możecie negocjować,  mówić ze odchodzicie, ale nie zalatwiajcie wszystkiego na jednej rozmowie.

Może moja oferta to nie jest szczyt marzen, ale miała zobrazować to, że da się wyciągnąć coś więcej :-) 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Francuz
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja  z 6 lat temu dlługo  negocjowałem umowę  w plaju,stanęło na ty ,że ; płacę 27 .04 zł miesięcznie a za to dostaję  komórki i stacjonarne bez limitu , sms i mms bez limitu, i teraz gwóźdź programu ,; pakiet 233 złotych na co tylko chcę [ np . rozmowy do Nigerii czy innej Afryki- starcza na tyle ile kosztuje minuta np.233zł / 10 pln za minutę  to mam  na 23 min... i tak dalej/

do tego dostałem kartę sim z samym netem [ 30 giga miesięcznie] za to ,że mam kilka innych numerów na fimę... telefon z dual sim  i mam wsio darmo za 27 miesięcznie...oczywiście takiego abo już nie ma i play próbuje mnie namówić na nową umowę bo stara jest już ze trzy lata po... oczywiście nie są w stanie dać mi nic lepszego , więc mam to co mam i nie mam zamiaru zmieniać...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega, który robił jakiś czas temu na słuchwace mówił, że ich polityka pozwala na złożenie max 3 kontrofert. Zawsze warto ich chociaż raz posłać do diabłów.

 

Przy okazji:
Mam u fioletowych pakiet "rodzinny" czy jak on sie tam zwie.

4 karty sim za 140zł/mc (minimum można 3 simki za bodajże 115zł)

nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci 50 GB neta dla wszystkich objętych abonamentem. Przekroczenie limitu nie narzuca dodatkowych opłat tylko zwalnia neta do 1Mbps (do np navi wystarczy).

Edytowane przez r4ll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie właśnie, mi nie dlugo wychodzi abonament u zielonych ale mocno possysa pałke ich nowa oferta.

 

Ogólnie śmieszy fakt,że za telefon p10 huawei w ++zielonych++ 2700zł w ratach o_O przy abo 109 zł ... a ten samo  u różowych "T" 800ziko jednorazowo i abo 99 .... także wstepnie bede przenosił się z zielonych bo to mega lipa...

Edytowane przez qlas00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem do Virgin Mobile. Korzysta z zasięgu Play i T-Mobile. Nie mam umowy tylko na kartę. Kupuje pakiety - 29zł i połączenia do wszystkich sieci i sms bez limitu, net 17gb. Kilka lat temu szukałem abonamentu bez telefonu i nic nie było nawet w pobliżu tego. https://virginmobile.pl/oferty/karta/przenosze-numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...