Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spotkanie z Przyjaciółmi z Domu Dziecka w Oławie - Dzień Dziecka 2017


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie mogłem, choć szykowałem się na ten dzień. Uważam, że faktycznie mało osób sie w to angażuje, ale to już każdego wybór. Niemniej czasem może być tak, że akurat tego dnia komuś może nie pasować, a następne za pół roku. Większość z nas pracuje i ma różne obowiązki oprócz forum i to zrozumiałe. 

Stąd wydaje mi się, że sposobem na zwiększenie frekwencji jest dołożenie do kalendarza choćby jeszcze jednej takiej imprezy dla dzieci np w sierpniu. Jak będą 3 terminy to większa szansa, że komuś będzie pasować jak nie ten to inny. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś chce, bo tak to zawsze inne rzeczy będą ważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2017 o 00:22, Brzoza napisał:

oczywiście nie wszystko było tak jak byśmy chcieli, Amanda...szkoda mi tej dziewczynki ale na szczęście udało się ogarnąć temat i mogliśmy spokojnie odwieźć dzieciaki. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia wkrótce.

 

A co tam się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Touras napisał:

sposobem na zwiększenie frekwencji jest dołożenie do kalendarza choćby jeszcze jednej takiej imprezy

 

Nie było by problemu, żeby było ich wiecej, ale wtedy byśmy zbankrutowali. Na razie nie ma gdzie zrobić Otwarcia Sezonu, a to wydarzenie reperowalo nam budżet ktorym dysponujemy na dwie imprezy w roku dla Dzieciaków. 

 

Tymczasem radzimy sobie jakoś wplatami z dobrego serca, a nie wejściówką, np z O.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Touras napisał:

No rozumiem.

 

A może tutaj otwarcie? http://akademiakierowcy-odtj.pl/kursy/wynajem-obiektu/

 

Tam odbyły się już dwa Otwarcia Sezonu Grupy Zachód. Byłem rok temu, miejsce super ale niestety zbyt daleko od Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może na lotnisku w Oleśnicy. Kiedyś był poruszany ten temat i kilka osób z forum było zorientowanych w tej sprawie i twierdziło, że długa droga do tego, aby coś tam zorganizować. Długo nic sie tam nie działo (po za przejazdami na dziko w zime)

Ostatnio zorganizowano tam dwa razy (przynajmniej o tylu wiem) zawody KJS, więc może coś się zmieniło w sprawie oragnizacji czegoś na tym lotnisku? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone Kamil, no i odradzone przez osobę z pierwszego źródła , oczywiście jest możliwość wynajęcia toru ale kaucja przepada z byle przyczyny. Nie chcemy  ryzykowac tak dużej sumy. Druga sprawa to skargi mieszkańców, przyjazdy policji itd 

Miejsce i potencjał są ale jak zwykle są i schody. 

Edytowane przez Francuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko w Oleśnicy jest teraz własnością Agencji Mienia Wojskowego.

Rozmawiałem z Mikołajem z WLTA.

Oleśnica jako teren jest OK ale:

o drifterach mozna zapomnieć. Okoliczna ludność potrafi przyjechać z pretensjami, że za głośno.

Wysyłali juz skargi do AMW a ostatnio puścili skargę bezpośrednio do Ministerstwa.

Blisko lotniska mieszka policjant w czynnej służbie któremu przeszkadza hałas - jeden pisk opon i zjadą się wszystkie pały z Olesnicy.

Mikołaj kilka razy musiał wracać po imprezach w związku z telefonami z AMW, że zostały jakieś papierki, itd.

Albo posprzątasz dokładnie teren albo kaucja przepada (przeszło 3 tyś. zł).

Uszkodzisz asfalt - kaucja przepada.

Pierniesz za głośno - wpada antyterrorka, nadleśnictwo, obrońcy środowiska i ugrupowania lewicowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Pawel4freak napisał:

Pod Sobótką nie da się zrobić? Byłem tam z @Nev, @Chacko e30 i paroma innymi osobami na jakimś spocie, gdzie policja wiedziała o wydarzeniu i nawet pozwoliła palić kapora.

Jakiś konkretny adres masz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo i Seba dzieki za szczegółową odpowiedz. Myslalem, ze tam sie cos zmieniło, ale widze ze beton jak byl, tak jest.
Na KJS-ach wpisowe bylo chyba 150zl, wiec na kaucje mieli bo aut uczestniczacych bylo naprawde duzo.


Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...