Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


CODE po demontażu zegarów- pomocy


cziko

Rekomendowane odpowiedzi

Pany pomocy. 

Zdemontowałem zegary w celu wymiany żarówki i po zamontowaniu wyskoczyło CODE na zegarach i na navi. 

W książce servisowany brak kodu w książce samochodu też brak kodu.

Samochód nie ma zamiaru odpalić.

Co robic skąd kod wziąść? 

Pomocy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasoft I gdzieś w kodowaniu licznika jest opcja do resetowania tego kodu. Ten kod jest zabezpieczeniem przed odpaleniem. Normalnie wchodzisz w navi w opcje CODE, ustawiasz swój kod i przy następnej próbie odpalenia auta musisz go podać.

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resetwanie tego kodu jest banalnie proste:

 

Jeśli wyskakuje nam napis CODE na zegarach i na wyswietlaczu i brak możliwośći odpalenia samochodu tylko radiem głośniej ciszej i zmiana stacji tak w moim przypadku było z navi 16:9.

 

1. Kluczyk w pozycje 1 (świeci się poduszka i zaczyna grać radio).

2. Zdejmujemy kleje minusową na równo 5min. 

3. Zakładamy i przykrecamy kleme i zaczyna nam lecieć czas z 10:00 min do dołu.

20170614_235213.thumb.jpg.ca0a192a5338694fab2946507aadf836.jpgGdy czas się skończy kręciły kluczykiem z pozycji 1 tak jak byśmy chcieli odpalić silnik.

 

resetuje się przebieg, godz, data i jezyk stacje radiowe zostały ; -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wraca Ci ten kod później? Kumpel walczył z tym i po resecie przez odpięcie klemy, przy kolejnej próbie odpalenia znowu pytał o kod.Dopiero kasowanie pasoftem pomogło. Tyle, ze tam była jakaś rzeźba z radiem, ktoś zmieniał na nie oem i instalacja od radia też była zmodyfikowana, więc może przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie raz i już spokój.

Najlepsze ze jak aku mi padło do zera innym razem aku wymieniałem zero problemów, jak odlaczybem zegary dopiero CODE poprosił.

 

Za pierwszym razem mi nie odpalił bo kluczyk mi "uciekł " jak odpalalem- inaczej z poz 1 niż 0.

Wiec znów kleme z aku na 5 min i poszło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...