Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E60 520i kępiński


Nev

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam szybka prosbe, powiecie mi cos na pierwszy rzut oka o tej laluni? Nie znam sie w ogole na tym pokoleniu, wyglada na ladna ale dziwi mnie ze od lutego juz stoi

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-2-0dskoraserwis-w-asooplaconygwarancja-vip-service-ID6yWGPn.html

 

powiedzcie prosze czy jest cos co

widac na pierwszy rzut oka, czy moze jednak warto sie przejechac i sprawdzic. jakies typowe usterki w E60? newralgiczne miejsca?

czy w razie czego ktos bylby gotow ja przeswietlic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze stoi długo bo wyposażenie szału nie robi. No i silnik jest jaki jest . Chodliwe to 3.0d no i z wypozazeniem. A tu brak Xenon . Manualne fotele ,mała navi, klima zwykła, brak grzanych foteli. Itd. Ale to tylko moje zdanie.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Stifler napisał:

Ale to tylko moje zdanie.

 

nie nie, wlasnie dobrze, kazda uwaga jest cenna!

 

generalnie pytam bo ojciec mojego ziomka rozwaza kupno i jest zainteresowany, moze ktos z Was mialby ochote sie tam z nimi

przejechac i pomoc? oczywiscie za jakies stosowne wynagrodzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda źle, choć brak jej wypasu, jeśli jesteś zainteresowany, do Kępna S8 masz około 40mim jazdy, ja bym brał miernik lakieru i jechał ją sprawdzić, jak dobra to negocjuj cenę i bierz, no i ten silnik w e60 to chyba miał 163k a nie 150.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee, Bastars, ja tylko zaoferowalem im pomoc w podpytaniu was i ewentualnie znalezieniu kogos kto bylby sklonny tam pojechac - wiem ile jest w okolice Kepna :P ale ziomek i ojciec sa z Sycowa wiec maja rzut kamieniem.

 

ogolnie to pokazalem im te odpowiedzi i chyba jednak i tak skonczy sie na volvo, ale bardzo wam wszystkim dziekuje za uwagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomych z Bralina i mówią, że dobre mają tam auta. W necie na forach volvo też ich chwalą. 

Mnie osobiście jednak telepie jak widzę ofertę VIP-Gwarant - bo o tych naczytałem się, że naciągacze pierwszego sortu. 

Druga sprawa jak widzę: Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych 
To też mnie odrzuca.

 

Auto raczej adekwatne do ceny. Możesz jeszcze sprawdzić historię na bimmer-check dla swietego spokoju.

 

Edit to jest 520d a nie 520i

Edytowane przez r4ll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotr zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...