Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


NYSA SUMMER PATROL 2017


PRZEMO

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , razem z ekipą z BMW Klub Południe mamy zaszczyt zaprosić Was  na kolejną już edycję NYSA SUMMER PATROL  2017 :D

 

 impreza odbędzie się w Nysie   http://www.informacja-turystyczna.nysa.pl/pl/art/50/nyski-osrodek-rekreacji 

 

w dniach  21 -23 lipca 2k17.... spotykamy się w piątkowe popołudnie i balujemy aż do niedzieli...

 

mamy zarezerwowany plac na auta i namioty [ ten co zwykle] , dostęp do prądu i inne wygody...

 

poniżej lista chętnych , mam nadzieje ,,że zobaczę jakieś nowe twarze , choć spotkanie ze starymi bimbrami tez sprawi mi wiele radości:P

 

liczę na sporą frekwencję... si  ju  sun  ekipa  !!!!B|

 

 w razie jakiś pytań pw , bądz 660 743 906

 

1.PRZEMO&EDZIA

2. Beton

3. cziko z familiadą

4. Szpadyzor71&Mal ;)

5. Foresty

6. Kojak & Kasia 

 

 

Edytowane przez PRZEMO
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 a więc małe zmiany..... dziś byłem w Nysie ; brak pokoi na wynajm w naszym terminie i niechęć zarezerwowania dla nas  pola   przez dyrekcję.. pozostawię to bez komentarza...

 

 po telefonicznych ustaleniach z większoscią uczestników  z listy [ naszej i bkp]  zapadła decyzja o zmianie miejscówki na  http://jaskinianiedzwiedzia.pl/kompleks/zbiornik-rekreacyjny-w-starej-morawie.html

 

jutro podjadę zobaczyć co i jak , wieczorem opiszę na forum.... termin pozostaje bez zmian... w razie wątpliwości lub pytań proszę o tel 660 743 906

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem nad zAlewem , wolne są w naszym terminie tylko dwa dwuosobowe pokoje( zarezerwowalem je), zaklepalem również pole namiotowe dla nas.... O cenach napiszę więcej wieczorem...czekam również na info  Pobliskiego pensjonatu o pokojach...

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc...cennik

 

osoba dorosła 10 zł

dzieci do lat 3  free

dzieci 3-18 2 zł

opłata za dobę [namiot, przyczepa itp]:

a]namiot 2 osobowy 5zł

b]namiot 3-4 osobowy 8 zł

c namiot powyżej  4osób 12zł

d] przyczepa  campingowa , camper  17 zł

e ] wjazd auta na pole namiotowe 5 zł 

 

na polu namiotowym jest prąd , dostęp do wiaty z aneksem kuchennym , ciepła woda , kibelki i prysznice  ...

 

 

jeśli chodzi o pokoje ... na terenie zalewu udało mi się klepnąć niestety tylko dwie dwójki:|, będą dla dzieciatych lub ciężarnych:D.. koszt pokoju to 90 zeta za dwie osoby za dobę ...

 

ps . pogodę również zamówiłem ; ma być słonecznie , temp. ok 28 stopni , temp wody 21 st , i lekki , ciepły wiaterek:PB|

 

dla osób , które chciały by też pokoje  jest możliwość wynajęcia w pobliskim http://hotelikoranski.pl/

 

ale jest on oddalony o około  1000 metrów od zalewu... standard dość wysoki, ceny hoteliku:

nocleg ze śniadaniem   85 za osobę za dobę  lub 115 za nocleg , śniadanie i obiadokolację za osobę za dobę . nie ma opcji samego noclegu bez wyżywienia...

prosiłbym o określenie się co do ewentualnych noclegów  w hoteliku , bo trzeba by zarezerwować póki są jeszcze pokoje ...

Edytowane przez PRZEMO
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.jpg.f018e257ec9880dd09c061caacf28755.jpg

 

Jest dowód na to ze namiotu brzozy brak ( Nysa 2010 )- zawsze obok lub za stał na drugim planie.

Jeszcze przypomnę ze były opony pomalowane kredą.

 

Jak Przemo załatwił taką pogodę by siedzieć w takim stroju i z takim napojem to jesteś GIT. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no  dobra... takie info od BMW klub południe .... Nysa  ma być w Nysie [ taka tradycja]... decyzja zarządu bkp...więc kto chce przyjeżdża do Nysy , termin bez zmian.

 

imprezę nad zalewem w Starej morawie możemy zrobić w innym terminie [ ustalimy na Nysie 1],odwołam jutro rezerwację pola i tych dwóch pokoi.

do zobaczenia 21 po południu...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PRZEMO napisał:

no  dobra... takie info od BMW klub południe .... Nysa  ma być w Nysie [ taka tradycja]... decyzja zarządu bkp...więc kto chce przyjeżdża do Nysy , termin bez zmian.

To już dyrekcja w Nysie zmianiła zdanie co do udostępnienia Nam miejsca tego co zawsze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...