Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e36 3.0 coupe


lumma1

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda konkretnie, zrobiona ze smakiem i dobrze przemyślana. 

Cena dla niektórych wysoka, ale tak naprawdę większa połowa wartości auta to kompletny swap, SZPERA, malowanie,  zderzaki, wyposażenie wnętrza, felgi itd. 

Na pewno też , już nie będzie tańsza z czasem wręcz nabierze wartości. 

Wg. mnie kupujący jak nic w niej nie zepsuje to spokojnie za jakiś czas odzyska pieniądze, tylko wiadomo na klienta trzeba czekać, czasami długo. 

Pozostaje tylko pytanie czy są jakieś faktury, rachunki na te wszystkie naprawy w niej wykonane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa nie mała a znajomemu nie przeszkadza gościu przez telefon opowiada jakby poemat pisał 

życie często na miejscu szybko skrzydła podcina 

a do tej jest 580 km przejechac się tam i z powrotem tak dla idei to o ból głowy przyprawia

Edytowane przez lumma1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze szybkie pytanie do sprzedającego, ile czasu ją posiada i czy to on ją zbudował? Ile miała właścicieli w PL?  Może dać jakiś pogląd o wyglądzie auta, bo jeżeli on ją ma rok czasu i nie budował jej, to tylko opowiada co mu ktoś powiedział.

Dla przykładu niedawno sprzedałem e36 328i którą miałem 3 lata, a poprzednik 10 lat, może nie była z zewnątrz piękna ale mechaniczne zdrowa jak trzeba. A sprzedałem bo kupiłem przypadkiem tą e39 Imole 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Rudix-R1 napisał:

Jeszcze szybkie pytanie do sprzedającego, ile czasu ją posiada i czy to on ją zbudował? Ile miała właścicieli w PL?  Może dać jakiś pogląd o wyglądzie auta, bo jeżeli on ją ma rok czasu i nie budował jej, to tylko opowiada co mu ktoś powiedział.

Dla przykładu niedawno sprzedałem e36 328i którą miałem 3 lata, a poprzednik 10 lat, może nie była z zewnątrz piękna ale mechaniczne zdrowa jak trzeba. A sprzedałem bo kupiłem przypadkiem tą e39 Imole 

 

 

Można cześć twoich pytań sprawdzić tutaj :)https://historiapojazdu.gov.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...