Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


garaż blaszany


mareq

Rekomendowane odpowiedzi

witam szanowne grono ;)

planuję postawić garage i oczywiście rozbija się o kwotę... przewiduję ok 6k na takie cuś.

szukałem garaży blaszanych wymiar 7x6m. dwie bramy. w jednej bramie ma stanąć podnośnik dwukolumnowy. 

ktoś ma kogoś ? może ktoś pracuje w takowej branży ? ja mam już dość szukania i konfigurowania , miesza mi się już to wszystko w głowie a czas nagli...

jeśli ktoś dysponuje jakimiś informacjami i radami z chęcią wysłucham ;)

pozdo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, Xaime91 napisał:

Musi byc blaszak ? A liczyles moze cos murowanego ? Moze po kosztach jakis materiał ? ;)

zleciłem kumplowi wycenę z drewna.

14 godzin temu, BASTARS napisał:

Może coś z izotermy znajdziesz, na olx 

o widzisz tego nie szukałem

4 godziny temu, PRZEMO napisał:

Sam beton na płytę pod garaż o tych wymiarach to co najmniej 4 tysiące.... Nie licząc zbrojenia i robocizny....  Moim zdaniem stanowczo za mały budżet... 

Przemuś wylewka, fundament już jest... razem z mocniejszym betonem pod podnośnik...

teraz szukam ''góry'' :D

Edytowane przez mareq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mareq napisał:

 

zleciłem kumplowi wycenę z drewna.

o widzisz tego nie szukałem

Przemuś wylewka, fundament już jest... razem z mocniejszym betonem pod podnośnik...

teraz szukam ''góry'' :D

Jak podstawę masz to rob z drewna konstrukcje a pomiedzy sciany z suporexu;) cos jak u mnie. Taniej pewnie plaski dach wyjdzie z trapezówki zwyklej w ocynku 

 

20170812_140613.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Xaime91 napisał:

Jak podstawę masz to rob z drewna konstrukcje a pomiedzy sciany z suporexu;) cos jak u mnie. Taniej pewnie plaski dach wyjdzie z trapezówki zwyklej w ocynku 

 

20170812_140613.jpg

pamiętasz może ile Cię to wyniosło? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co mysmy to robili jakieś + - 7 lat temu. Ale cos blisko 10k albo ponad tylko ze płytki na podlogach i scianie do polowy wysokosci, na suficie wewnatrz i na zewnatrz dookola podbitka z drewna i takie d***erele bardziej "na bogato" niz jako zwykly "burdelowy domek" :P robocizna samemu oczywiscie, jedynie rolete garazową nam montowali :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś o kontenerach morskich?

Cena zależna od wielkości oczywiście- olx allegro ...

Widziałem kiedyś 3 kontenery obok siebie z używanymi dwoma bramami, a w środku brak ścian-  jedna wielka przestrzeń warsztatowa.

W google robią z nich rzeczy różnego typu.

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...