Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E38 małopolskie


Nev

Rekomendowane odpowiedzi

siema siema, kolejne szybkie pytanie, patrzcie tu na E38: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-3-5-v8-235km-rondell-skora-elektryka-telefon-oplaty-ID6yULLP.html

 

uwaga uwaga - ZDAJE SOBIE SPRAWE, ze 5k to nie jest normalna cena, jednak moje pytanie jest inne i chcialbym rzetelnej odpowiedzi: jesli ta cena wynika ze stanu silnika i elektroniki, ale buda jest zdrowa i auto nie rozepnie sie w pol na pierwszym zakrecie, ile moze wynosic doprowadzenie takiego trupa do dobrego stanu? nie mowie tu o swapowaniu silnika, bardziej o leczeniu tego ktory jest wsadzony (no chyba ze swap tanszy) + wymiana wszystkiego co trzeba wymienic? mam na mysli wariant bardziej pesymistyczny, czyli do wymiany wiecej niz mniej. da sie to w ogole jakos oszacowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno się i szybko cena wkładu wyjdzie tak spora że żal będzie się pozbywać tego. Auto się świeci a za rok na każdym elemencie wyskoczą purchle. Zasada jest prosta lepiej dać 15 k i mieć spokój niż szukać co jest nie tak i pakować kasę w studnie bez dna.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



nieda sie się i szybko cena wkładu wyjdzie tak spora że żal będzie się pozbywać tego. Auto się świeci a za rok na każdym elemencie wyskoczą purchle. Zasada jest prosta lepiej dać 15 k i mieć spokój niż szukać co jest nie tak i pakować kasę w studnie bez dna.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka






Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że ile byś nie dał i tak musisz w to auto pakować hajs szuflami i każdy kto ma E38 powie Ci to samo. Ale prawda, 5 tysi to bardzo mało jak za takie auto więc z pewnością cena nie jest opłacalna. Same koła to są 2 tysie więc jeśli reszta auta jest warta 3 tysie to musi to być gruz totalny. Albo ktoś ma gest. ;)

 

Aaale jazda tym autem jest bezcenna! :D

Edytowane przez Szpadyzor71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz sie liczyć z dużymi kosztami :)

 

Ja swoją kupiłem w styczniu juz poszło na naprawy 300% kwoty którą masz zapłacić, ale musisz pamietać ze to auto ma blisko 20 lat i jak je zrobisz to bedzie ci służyć. 

 

Zwróć uwagę na wycieki. Zależnie od nich róznę koszty się robia.  Zawiecha to spory koszt. Chodzenie silnika czy równe :) i najważniejsze jak automat sie zachowuje: czy nie szarpie, czy nie cieknie, czy nie ma sladów wycieków które są umyte i najważniejsze cena jest atrakcyjna wiec popatrz czy to auto przypadkiem nie jest jakieś po powodziowe (specyficzny zapach, i rdza)

 

Ale ... wrążenia z jazdy przyjemność z niej bez cenna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie panowie, tak jak powiedzialem - doskonale zdaje sobie sprawe, ze powyzszy egzemplarz to GRUZ. tutaj naprawde pytalem tylko o szacunkowe koszty doprowadzenia gruza do stanu uzywalnosci.

 

ale na kanwie tego wszystkiego zaczalem powaznie przegladac oferty i natknalem sie na cos takiego: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6937399296

 

tylko to szmaciane wnetrze, ale to jedyny minus... i naprawde zaczynam sie zastanawiac czy nie isc do providenta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeśli poważnie myślisz o kupnie E38 jedź do Jacka z Żernik Wrocławskich. Od lat siedzi tylko w 7er i na bieżąco je ściąga. Ja jestem mega zadowolony z egzemplarza, @CzAkSs tak samo był, Składnicę ma zajebistą więc jak będziesz coś potrzebował to Ci wyszuka. Moim zdaniem nie ma co jeździć po polsce i szukać jak za przysłowiowym płotem jest gość który ściągnie Ci pewniaka z DE w naprawdę dobrych pieniądzach. ;) 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Szpadyzor71 napisał:

Powiem tak, jeśli poważnie myślisz o kupnie E38 jedź do Jacka z Żernik Wrocławskich. Od lat siedzi tylko w 7er i na bieżąco je ściąga. Ja jestem mega zadowolony z egzemplarza, @CzAkSs tak samo był, Składnicę ma zajebistą więc jak będziesz coś potrzebował to Ci wyszuka. Moim zdaniem nie ma co jeździć po polsce i szukać jak za przysłowiowym płotem jest gość który ściągnie Ci pewniaka z DE w naprawdę dobrych pieniądzach. ;) 

 Możesz podać jakieś konkretniejsze namiary na ziomeczka?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Szpadyzor71 napisał:

Powiem tak, jeśli poważnie myślisz o kupnie E38 jedź do Jacka z Żernik Wrocławskich. Od lat siedzi tylko w 7er i na bieżąco je ściąga. Ja jestem mega zadowolony z egzemplarza, @CzAkSs tak samo był, Składnicę ma zajebistą więc jak będziesz coś potrzebował to Ci wyszuka. Moim zdaniem nie ma co jeździć po polsce i szukać jak za przysłowiowym płotem jest gość który ściągnie Ci pewniaka z DE w naprawdę dobrych pieniądzach. ;) 

 

Mówisz o tym kolesiu co sprzedaje cześci do e38 w takich jakby starych pgr - magazynach ? jeśli tak to polecam mocno wymieniałem u niego bak i jestem umówiony na katy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...