lumma1

Felgi 20 - prostowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś zakład co prostuje i wyważa felgi 20 (sprawdzony) WRO i okolice.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Matrix wiem ze regeneruje wiec może i prostuje napewno zakłada bo mi to robił - sprawdzony i polecany na forach 

• Dziękuje 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja moge polecic kolesia w Radwanicach po prawj strony od wroclawia jak sie jedzie Kolega byl i prostowal felg e 17. Dal 70zl, ja pojechalem z moja 18 pokrzywiona na rakietowej i tez wyprostowal za 70zl
Na wulkanizacji mnie kojarzyli chlopaki bo robilem to dzien po dniu i powiedzieli, ze super wyprostowal bo 1 odwaznik tylko trzeba bylo przykleic

Potem znajoma tam wyslalem bo jej kiera bilo podczas jazdy z wielsza predkoscia i tez jej sprawdzil kola i wywazyl i nie bije teraz.

Koles ma wulkanizacje, maszyne do polerki rantow i do prostowania felg. Ogolnie sprawia wrazenie oszołoma, ale robote robi.

Nie pamietam dokladnego adresu, ale jak bys chcial to jestem w stanie dorwac adres

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 10.11.2017 o 00:42, Kandyn napisał:

Ja moge polecic kolesia w Radwanicach po prawj strony od wroclawia jak sie jedzie Kolega byl i prostowal felg e 17. Dal 70zl, ja pojechalem z moja 18 pokrzywiona na rakietowej i tez wyprostowal za 70zl
Na wulkanizacji mnie kojarzyli chlopaki bo robilem to dzien po dniu i powiedzieli, ze super wyprostowal bo 1 odwaznik tylko trzeba bylo przykleic

Potem znajoma tam wyslalem bo jej kiera bilo podczas jazdy z wielsza predkoscia i tez jej sprawdzil kola i wywazyl i nie bije teraz.

Koles ma wulkanizacje, maszyne do polerki rantow i do prostowania felg. Ogolnie sprawia wrazenie oszołoma, ale robote robi.

Nie pamietam dokladnego adresu, ale jak bys chcial to jestem w stanie dorwac adres

podeślij będę wdzięczny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
podeślij będę wdzięczny
AVM Serwis
Radwanice
Wrocławska 38
Numer znajdziesz w necie. Zadzwon i zapytaj co i jak.

• Dziękuje 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta