Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Do zamknięcia


Gregoryffm

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię:
- Kompletny szeroki grill, koniecznie prosty i bez rdzy, z całymi nerkami, lampy (jeśli ładne) to też wezmę
- Maskę pod szeroki grill, musi być igła
- zderzaki m technic
- tylny zderzak przedliftowy (czarny dół)
- lampy sedan z białym kierunkiem
- gałkę zmiany biegów do automata, w czarnym drewnie

 

Edytowane przez Gregoryffm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2017 o 22:30, Niedzwiedz napisał:

Mam łapy przód ładnie tylko w jednej połamana jest ramka do której lampy są przykrecony. I gdyby Cie interesowało to mam same nerki do szerokiego grila razem z tym plastikiem pod nerkami.

W razie czego mam ramkę Hella do sprzedania za grosze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11/17/2017 o 11:58, efendi napisał:

W razie czego mam ramkę Hella do sprzedania za grosze ?

 

Dnia 11/17/2017 o 13:31, Niedzwiedz napisał:

No i lampy będą w komplecie :)

Wczoraj kupując parę gratów udało mi się też dostać lampy w zestawie, więc zdaje się, że temat lamp na ten moment zamknięty, ale będę miał na uwadze, więc dzięki za odzew! 

 

Po negatywnych doświadczeniach z nowymi zamiennikami Dj Auto, polecanymi ze względu na odbłyśniki podobne do oryginałów, chcę spróbować oddać oryginalne Hella do regeneracji. Dj Auto może i ma dobre odbłyśniki (co z resztą wyjdzie i tak pewnie dopiero po latach), ale ramka i mocowania to tandetny i łamliwy plastik. Poza tym w ciągu roku jedna z lamp zaczęła parować... Dramat.

 

Chyba będę miał też kompletnego grilla, na nowych częściach, więc zaktualizuję pierwszego posta.

 

@Niedzwiedz@efendi Dzięki jeszcze raz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szpadyzor71 napisał:

@Gregoryffm lepiej jakbyś miał bosch'e i oddał je do regeneracji, one mają metalowe odbłyśniki, lepiej i dłużej posłużą. ;)

No widzisz, a mi się wydawało, że to Hella miała metalowe... No nic, zostanę póki co przy tych Hella - auto i tak nie będzie zbyt dużo jeździć, a co za tym idzie i świecić lampami, więc po pełnej regeneracji wystarczą na kilka latek ;-) Z resztą zobaczymy jeszcze co wyjdzie z tego pomysłu, bo muszę dokładniej wybadać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...