Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Regeneracja wtrysków


BASTARS

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że moja fura ma nahulane ponad 180tysi po sofcie, jeden wtrysk zaczął mi niedomagać, ale chcę sprawdzić i zregenerować wszystkie.

Teraz pytanie znacie jakieś sprawdzone warsztaty , czy od razu wysyłać do http://www.pawlik.bosch-service.pl/

A może polecacie http://www.wtryskiwaczewroclaw.pl/offer.html 

No i na jakie koszta trzeba by się nastawiać ? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to odsyłanie do Boscha to loteria, raz zrobią na lale raz spierd....lą po całości.

Kolegi ojciec oddał najpierw gdzieś pod Wrocławiem (Wilczyce, w kierunku Oławy), spieprzyli, wysłał do Sobótki i dopiero wtedy wtryski działały.

http://www.dieselsobotka.pl/

Po nowym roku prawdopodobnie ojca wtryski pójdą tam na regenerację (E46 2.0d 150KM).

Edytowane przez Pawel4freak
  • Lubię 1
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel4freak napisał:

spieprzyli, wysłał do Sobótki i dopiero wtedy wtryski działały.

http://www.dieselsobotka.pl/

 

Jeżdżę do nich z busami ( ostatnio nawet na lince zaciągnąłem z Wrocka chłodnie ) bo warto. Jak dla mnie mistrze od pomp i wtrysków ... zresztą juz przed sobótka kilka razy ( na holu) ktoś mi wskazywał do nich drogę ? Polecam Bastars będziesz zadowolony ?

 

Edit: kilka dni temu odebrałem od nich Iveco Daily c15d35 ( 2009r) - auto dostarczyłem na lince... diagnoza, wymiana części, naprawa ( a padł jak się okazało reg. Pompy wysokiego ciśnienia ) 630zl z gratami ... we Wrocku Np u Adiego z ADT 1680zl - opłaca się tam jechać ?

Edytowane przez mrsiwek
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
2 godziny temu, BASTARS napisał:

Zależy skąd jesteś. Pod Wrocławiem w wilczycach regenerują nie pamiętam ulicy, ale mam nr tel. Robiłem u nich i wszystko było ok. 531 256 622

 Przeniesli sie do Mirkowa, zaraz przed boiskiem po prawej stronie jadac w strone leroy , widac duzy napis DIESEL SERWIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja robiłem tam wtryski od audi 1.9 tdi. Sama regeneracja ok, ale sprawdzenie wtrysków to ewidentne naciąganie klienta. Zawiozłem im 4 wtryski w tym jeden był po przebiegu 10tys km. Po ich diagnozie wyszło że wszystkie muszą być naprawione. Dopiero jak powiedziałem że jeden był nowy to powiedzieli że muszą to jeszcze raz sprawdzić. I po 10 minutach telefon że tylko 3 trzeba regenerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie czy dobrze czy źle i skąd to wychodzi.

Z tym sprawdzeniem to czasem loteria ale to nie do końca wina ludzka a sprawności maszyn i jakości wtryskiwaczy. Czasem jak działa nie znaczy że jest ok.

U mnie poszedł komplet 6 szt. jeden poszedł do regeneracji. Auto złożone w całość i po 5 tys km poleciał kolejny. Korekty rozjechane założony na maszynę w tym samym miejscu i daje sporo gorsze wyniki.

Teraz czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kepa416 napisał:

Pytanie czy dobrze czy źle i skąd to wychodzi.

Z tym sprawdzeniem to czasem loteria ale to nie do końca wina ludzka a sprawności maszyn i jakości wtryskiwaczy. Czasem jak działa nie znaczy że jest ok.

U mnie poszedł komplet 6 szt. jeden poszedł do regeneracji. Auto złożone w całość i po 5 tys km poleciał kolejny. Korekty rozjechane założony na maszynę w tym samym miejscu i daje sporo gorsze wyniki.

Teraz czas pokaże.


A gdzie regenerowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...