Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


MIKOŁAJKI Z PRZYJACIÓŁMI Z DOMU DZIECKA W OŁAWIE.


Młoda

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak rozmawialiśmy wielkie podziękowania dla Twojego znajomego za ten gest, jednakże szkoda że nie poczekaliście na jakieś uzgodnienia chociaż na forum, paczki mają za tą kasę można było opłacić atrakcje lub kupić pizze i napoje (paragon też by był)

 

mimo wszystko nie zmarnuje się, zobaczę czy kosmetyki i lego zmieszczą się do moich paczek, jeżeli nie dorzucimy do Twoich bo są otwarte, ja przyjadę prosto do JumpWorld przed 13.00 pizze zamówimy telefonicznie lub sie podjedzie do pizza hut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym podziękować organizatorom całej akcji. Wszystkiego wyszło świetnie. Cieszę się, że mogłem w tym uczestniczyć. Reakcje dzieciaków bezcenne.

Sagui szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję wszystkim że byliście w tym ważnym dniu z nami i z dziećmi ... które jak co roku w słowach podziękowania dla nas sprawiają,że człowiek ma łzy w oczach i wie że warto było się dla nich zorganizować i spędzić z Nimi parę godzin.

To naprawdę cudowne dzieci i młodzież, która po prostu potrzebuje uwagi i zainteresowania.

Dziękuję również tym którzy wsparli nas swoją pomocą w organizacji bądź finansowo.

 

W ten mały a jednocześnie wielki sposób pokazujemy że wystarczy trochę chęci by pomóc innym.

Naprawdę wielkie DZIĘKUJĘ.

 

Żałuję jedynie że nikt nie nagrał podziękowań dziewczyn byśmy mogli je tu wstawić.

 

Sagui oczywiście duuuużo duuużo zdrówka !

Pozdrawiam i do zobaczenia na Dzień Dziecka! Mam nadzieję,że w większym gronie.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...