Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tym, aby rozruszać temat gadżetów ? Nie tylko ramki i naklejki, ale i jakieś inne typu kubki z logo, smycze, etui itp.

Siedzę w takiej branży, że akurat mam kontakt z przedstawicielami handlowymi czy to macma (kto z Długołęki to pewnie nazwę kojarzy) czy innych tego typu firm. Postawiłbym na gadżety niepersonalizowane (bez nicku czy imion) to mniej zamieszania z zamówieniami, nawet jeśli się zamówi więcej np. koszulek to się nie zmarnują tylko pójdą trochę później. Co sądzicie o takim pomyśle i jakie gadżety by Was interesowały ?

PS: zna ktoś font/czcionkę, z naklejek www.maxbimmer.pl ?

• Lubię 1
  • Dziękuje 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kubek, smycz, otwieracz do piwa na magnesie i do kluczy. Przygarnął bym takie coś jak by dobrze wyglądało ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  PS: zna ktoś font/czcionkę, z naklejek www.maxbimmer.pl ?

Mistral.ttf  

Mozesz zapytac o kubki (mam grafiki z pierwszej edycji) i smycze rez mozna powtorzyc...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Pawel4freak napisał:

Kubek, smycz, otwieracz do piwa na magnesie i do kluczy. Przygarnął bym takie coś jak by dobrze wyglądało ;)

Nie mogę ingerować w logo klubu :) może ktoś ma jakieś gadżety to zróbcie zdjęcia zobaczę jak to wyglądało wcześniej :)

Edytowane przez Dixx37

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Etui to ciezko kazdemu dogodzic bo kazdy ma pewnie inny model smartfona. Chyba, ze wybierze sie najpopularniejsze modele.
Fajne byly tez zpachy do auta maxbimera z otwarcia sezonu na rakietowej.
Ale jak bedzie kubek, brelok, otwieracz to ewnie zawsze ktos cos kupi. Ja tez cos Wezme.
Czasem organizujemy jakieś akcje i tam tez ludzie biora takie fanty. Mam na mysli akcje u Czakssa na ktorej wspomagalismy dzieciaka Kolegi z forum.

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

najgorsze jest to ze teraz jest problem z miejscówką żeby jakąkolwiek akcje zrobic, ale myślę że na wiosnę ruszymy z jakimś tematem na fanty, więc jeżeli ktoś ma dostęp do firmy reklemowej to będzie łatwiej, 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten tydzień jestem zawalony, ale pewnie w weekend usiądę i spisze jakieś wstępne wyceny na gadżety, jak kubki smycze itp :)

• Lubię 1
  • Dziękuje 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 godzin temu, Kosa napisał:

najgorsze jest to ze teraz jest problem z miejscówką żeby jakąkolwiek akcje zrobic, ale myślę że na wiosnę ruszymy z jakimś tematem na fanty, więc jeżeli ktoś ma dostęp do firmy reklemowej to będzie łatwiej, 

No, z miejscem to teraz lypa.. Ostatnia deska ratunku była u Czakssa..

A co myslicie nad takimi szmacianymi eko torbami na zakupy z logo forum? Czarna torba i na tym logo? Na koszulkach czarnych fajnie wyglada, wiec na torbach tez pewnie bd git

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, Kandyn napisał:

No, z miejscem to teraz lypa.. Ostatnia deska ratunku była u Czakssa..

A co myslicie nad takimi szmacianymi eko torbami na zakupy z logo forum? Czarna torba i na tym logo? Na koszulkach czarnych fajnie wyglada, wiec na torbach tez pewnie bd git

Czarne szmaciane torby to koszt około 5zł/szt. bez nadruku. W tej cenie dostaniesz kubek z nadrukiem :D będę miał w niedziele chwilę to przejrzę katalogi, sprawdzę co odpisali mi przedstawiciele handlowi itp.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zalezy na co zwracamy uwagę. Na cene, czy towar. Jedne rzeczy moga byc drozsze, a inne tansze.

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Beton napisał:

Jak dla mnie kubek i smycz 😊

weź jeszcze obrożę!!!:PxD:D

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, PRZEMO napisał:

weź jeszcze obrożę!!!:PxD:D

Biere w ciemno ! 😂

A co myślicie o silikonowych opaskach na reke? Też się w miarę dobrze sprzedaja?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawieszka typu zapach coś w tym stylu co kiedyś na redeco były z logo klubowym 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to panowie ... może  w ramach zachęty awans  w zamian za przeprowadzenie akcji z gadżetami klubowymi... od A do Z....jacyś chętni ???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, jak mówiłem tak robię. Wycena mają swój termin około 2 tyg. po tym czasie mogą sie delikatnie różnić.

Na każdy produkt da się nałożyć logo w postaci sitodruku/graweru itp. Cena graweru/ druk zależy od ilości zamówionych sztuk i konkretnego gadżetu. Dlatego jeśli wybralibyśmy gadżety mogę dopytać o grawer. Dla otwieraczy cena grawery to około 2zł 

Wszystkie ceny to ceny netto

Breloki do kluczy z otwieraczem - na każdym da się wygrawerować logo, lub napis maxbimmer

1. Cena: 4,29
zHkuaxF.jpg

2. Cena:  6.72

3PY15cJ.jpg

3. Cena: 1,48

MnWOG8P.jpg

Kubek termiczny

Są tańsze, ale wiem że jakościowo są słabe

Cena: 26,01

bAxrv9r.jpg

Kubek z nadrukiem w pełnych kolorach - dowolna grafika

Cena: 3,49

uNz7RFa.jpg

Latarki, czasami się przydają

Cena: 5,41

OR0GrW4.jpg

Cena: 26,01

HoJfH3U.jpg

Koszulki w cenie około 25 - dowolny nadruk
Bluzy od około 70 dowolny nadruk
Smycze: 2,25 dowolny nadruk

Nerka około 35zł 

Gadżetów jest sporo, tylko trzeba chodzi o kwotę ile możemy wydać na konkrety gadżet. Breloki można kupić od 2 do 15zł, latarki od 6 do 80zł itp itd. 

• Dziękuje 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tam gdzie się da dał bym grawer. Przynajmniej się nie zetrze.

Przygarnął bym otwieracz nr 1,  kubek termiczny i kubek. Pokaż smycz jak wygląda. Długich mam od zarąbania, a krótką tylko jedną i to z JapFestu xD

WP_20170730_16_58_33_Pro.thumb.jpg.a4316d1d43b71668e82db5df900f6052.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 . PRZEMO  - kubek termiczny2  szt  , otwieracz nr 2szt,latarka po 26 zeta 1 szt, 2 kubki porcelanowe...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Smycz z wyceny to ta jasno zielona (można zadrukować na dowolny kolor)

YFAZNcx.jpg

Krótkie smycze są, ale z racji ich małej popularności zamówienia są od 100szt. Chyba że jutro odpisze mi jeszcze jedna firma

Cena za sztukę 2,1zł 

JlhG6Ll.jpg

Pełny zadruk, może być np cała czarna z logo

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a tak z innej beczki - byłby duży problem jakbym chciał żebyś wysłał zamówienie zagranicę. Oczywiście wiadomo, że przesyłka odpowiednio droższa :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta