Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Potrzebny kontakt do kogoś z salonu BMW!


Krzysiek_E-30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie, potrzebuję po vinie sprawdzić historię jednej beemki, po którą muszę jechać na drugi koniec Polski. Wiem, że generalnie da się sprawdzić w aso historię BMW po vinie, ale potrzebny jest do tego właściciel z dowodem rejestracyjnym. Mi chodzi o to, by ktoś w aso wstukał po prostu vin w komputer i powiedział mi, czy przebieg się zgadza z tym, co mówi sprzedający.

 

Proszę o info na priv, tam podam numer vin jak coś. Z góry dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
 
Jak w temacie, potrzebuję po vinie sprawdzić historię jednej beemki, po którą muszę jechać na drugi koniec Polski. Wiem, że generalnie da się sprawdzić w aso historię BMW po vinie, ale potrzebny jest do tego właściciel z dowodem rejestracyjnym. Mi chodzi o to, by ktoś w aso wstukał po prostu vin w komputer i powiedział mi, czy przebieg się zgadza z tym, co mówi sprzedający.
 
Proszę o info na priv, tam podam numer vin jak coś. Z góry dzięki!
A Kevin nic nie poradzi ? Miał znajomka w salonie.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że jak pojedziesz i się ładnie uśmiechniesz i powiesz o co chodzi, to przemiły pan albo przemiła pani, otworzy sobie historie, zapyta Cie ile rzekomo ma przebiegu, i później z uśmiechem Ci powie że w marcu 2016 miała 2x więcej.

Sam tak jeździłem jak głupi, zanim kupiłem swoją, już mnie znali na pamięć. Kwestia podejścia do człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile to kosztuje w salonie, ale jest jeszcze http://www.auto-records.com gdzie za pare € sprawdzisz historię przebiegów (niestety baza jest czesto niepelna, ale można i tak dużo z niej wyciągnąć). U mnie z taką historią  z aso się pokryło bez może 2-3 wpisów.

 

Jeśli auto jest zarejestrowane w PL (kilka lat) to jest jeszcze https://historiapojazdu.gov.pl. Tam potrzebujesz kilku informacji z dow.rej., których właściciel nie powinien robić problemu by Ci udostępnić.

 

Opcjonalnie bimmer-check.com gdzie za trochę więcej plnów auto prześwietlą na wylot ;)

Edytowane przez r4ll
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...