Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Demontaż fabrycznych ringów - przedlift, lampa bez soczewki


mmaarrcciinn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, czy da się wymontować fabryczne ringi z lamp bez soczewki, z odbłyśnikiem? Przedlift. Bo mam tam te zwykłe ringi które są jako postojowe, mam tam w5w LED ale wiecie.... słabo świeci  w dzien. Znalazłem na alledrogo ringi SMD do E60 które można używać do jazdy dziennej i chcialbym taką operację przeprowadzić tylko pytanie czy rzeczywiście da się w miarę jakoś je wyciągnąć i wstawić drugie?

Edytowane przez mmaarrcciinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie swieca brewki, dzwonilem pytalem i zawsze odpowiedz byla jedna "nie da sie". W koncu kupilem rozbita lampe na autopsje, po nowym roku napisze jak te ringi sa mocowane, ale nie wydaje mi sie zeby byl jakis duzy problem zeby zalozyc SMD. Natomiast z rozklejeniem lampy juz nie jest tak fajnie, polowe zmasakrowalem potem juz wiedzialem jak grzac i odeszlo ladnie. Przekalkuluj to sobie bo lepiej najpierw pocwiczyc, mnie lampa po strzale kosztowala 54zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brewki prosta sprawa, dobry nóż i bez wyjmowania lampy nawet można wyciąć klei i wychodzi brewa. Tylko no dłubania jest w tym kleju duzo.... Klej bym użył czarny fixal do klejenia szyb. Sprawdzony itp. Jest ok, jak złapie to już nie puszcza. U mnie prawa brewa nie raz nie świeci i miałem się za nią zabrac, ale wezmę się za to jak będę miał już w ręku SMD i za jednym zamachem to zrobię. Micgam8281 co do tych właśnie ringów to podobno te SMD trzeba jakoś "dopasowywać" do miejsca starych. Będziesz wiedział już jak fabryczne siedzą to daj znać. Ja po nowym roku też bym się wziął za te zakładanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...