Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


REstraint system faultly nietypowa usterka


GalaxySHOOP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako ze nie znalazłem w zadnym temacie mojego problemu postanowiłem napisac nowy temat o błedach jest duzo ale mój jest chyba nietypowy ponieważ zakupiłem auto około 2 latat temu wszystko było sprawne nie miałem zadnego wypadku kolizji od około pol roku temu zaczołpojawiac sie problem z wyskakujacym ciagle błedem o którym mowa w temacie oczywiscie kasowanie inpa nieraz sie nie skasował powracał odpiecie przewodu pod fotelem wyczyszczenie i było oki ale od jakiego czasu bład zapala sie natychmiast po przekreceniu kluczyka na zapłon nawet nie trzeba odpalac auta wyglada to tak skasuje bład odpale od razu moge jezdzic nawet caly dzien błedu nie ma wystarczy że zgasze i znów włacze na zapłon czy tam odpale bład z automatu sie pojawia tak jakby ato wykrywało bład w poczatkowej fazie testu samochodu. A wieć tak w Reingold pokazuje brak komunikacji w sumie 4 takie błedy sa zawsze

No communication posible with : Adaptive headlight/headlight beam throw adjustn
Power module
Seat module,driver
Front Passenger seat module

zmieniałem juz klemy pirotechniczna oraz IBS bezskutecznie w drzewku tym w reingold z modulami podczas testu pokazuje na czerwono czyli brak połaczenia komunikacji z nimi tj modul MPM SMFA oraz SMBF 
Mimo tego że bład sie skasuje to powraca z automatu po prekreceniu kluczyka 
podmieniałem juz SFZ (w podłokietniku) SGM KGM ) za schowkiem pasazera) bez kodowania ich nadal brak komunikacji jedynie co sie wyswietlało po podmianie w danym module to swiecił kwadracik w drzewku na zólto ale komunikacji z w/w nie było 
MPM ( moduł w kole zapasowym był delikatnie zasniedziały ) ale z tego co wyczytałem to nie odpowiada on za system bezpieczenstw aa raczej radio itd chociaz po odpieciu go radio grało wyswietlacz sie swiecił idrive działalo

Sead module driver i passenger to moduły siedzenia pasazera i kierowcy w momencie gdy odepne kostke od napinacza pojawia sie nastepny bład wiec jakas komunikacja byc musi. 
zczytałem błedy na autocom i pokazuje bład 9AFA wadliwa jednostka sterowania stały

bezpieczniki wszystkie sprawdzone 
brak mi juz sił na to walcze z tym od dawna licze ze ktos mi pomoże nadmieniam iz mam wszytskie programy do kodowania NCS winkfp toll32 reingold inpa ale kodowac nie umiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...