Rekomendowane odpowiedzi

Witam a Wiec tak pokusiłem się na polskie menu i wyczytałem na necie chciałem je a

wgrac No i niestety padła nawi. Znalazłem płyty naprawcze wgrałem i nawi włącza się itp lecz połowa ustawień jest inna brak np ikony BT tylko jakieś słuchawki, nie mogę wejść w serwis , od climy pokazuje inne ikony i nie mogę ich włączyć bo jak zmienię to wraca do tej samej pozycji. No i nie ma dźwięku ani radio ani nic wyglada ze nawi jest jakaś inna nie taka jak miałem.Pytanie co robic potrafi ktoś z forum pomoc czy tylko zostało Mi oddanie do magików od nawi? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam a Wiec tak pokusiłem się na polskie menu i wyczytałem na necie chciałem je a
wgrac No i niestety padła nawi. Znalazłem płyty naprawcze wgrałem i nawi włącza się itp lecz połowa ustawień jest inna brak np ikony BT tylko jakieś słuchawki, nie mogę wejść w serwis , od climy pokazuje inne ikony i nie mogę ich włączyć bo jak zmienię to wraca do tej samej pozycji. No i nie ma dźwięku ani radio ani nic wyglada ze nawi jest jakaś inna nie taka jak miałem.Pytanie co robic potrafi ktoś z forum pomoc czy tylko zostało Mi oddanie do magików od nawi? 
Tos poleciał. Mogę ci to naprawić wraz z PL menu ale trochę będzie kosztowało. Mój numer masz niżej.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie widze numeru trochę to znaczy ile? ? napisz do Mnie jak możesz 

725493828

Edytowane przez E90330i black

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie widze numeru trochę to znaczy ile? napisz do Mnie jak możesz 
725493828
Masz już wszystko w SMS :) niestety od nowa po światłowodzie musimy zaprogramować cała jednostkę.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta