Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Opony Hankook


Kamil_89

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Na sezon muszę kupić nowe opony letnie do 1er. Myślę o kupnie opon Hankook, przeczytałem trochę opinii na różnych stronach i w większości są pozytywne.

Czy ktoś z was jest lub był użytkownikiem opon Hankook i mógłby podzielić się swoją opinią na ich temat?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz pewnie o sezonie letnim wiec podaj jaki model i rozmiar cie interesuje.

Ja zimą tocze opony firmy invinity w 17"

Drugi sezon i polecam choć to opona "nisko budżetowa", żona na Dębicy w 15"

Lato nie pamiętam już co mam, żona ma Dębica w 16"

 

Nie żebym zniechęcać chciał z Hankook,  ale popatrz też na opony tzw. nisko budżetowe - zawsze więcej na mody będzie :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie na tą zimę nowe Hankook icept winter.  To po założeniu zaczeło mi bic kierownica przy roznych predkosciach. Byłem zły bo kupujac nowe opony miałem nadzieje, że bedzie super. No i zrobiłem geo i dalej drgania były. wyważylem je drugi raz i dalej to samo. 

Posmigałem tak tysiac km i pojechalem wyważyc do innej wulkanizacji. Wywarzyli i drgania znikły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cziko napisał:

Drugi sezon i polecam choć to opona "nisko budżetowa", żona na Dębicy w 15"

a ja wręcz przeciwnie, na śniegu super, na mokrym i suchym tragedia, też duże znaczenie ma profil opony i szerokość, ale na nordica 16" 205 szerokości prawie w dużo gorszym stanie i roczniku auto trzymało się dużo lepiej.

 

1 godzinę temu, cziko napisał:

popatrz też na opony tzw. nisko budżetowe - zawsze więcej na mody będzie :P

albo więcej na naprawy xD

 

4 godziny temu, Kamil_89 napisał:

Na sezon muszę kupić nowe opony letnie do 1er. Myślę o kupnie opon Hankook, przeczytałem trochę opinii na różnych stronach i w większości są pozytywne.

Czy ktoś z was jest lub był użytkownikiem opon Hankook i mógłby podzielić się swoją opinią na ich temat?

@Zkumeku z tego co pamiętam ma na tyle i poleca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil_89, poczytaj na temat imperial. Budżetówka ale godna polecenia! Mam je u siebie (2.5 bez abs,asc) i naprawde dobra opona! Wolno nie jeżdźe,mokro czy sucho ,a jestem zadowolony :D. Pare osób z forum śmiga i też sobie chwali,szwagra namówił na takie, znajomego do OCTAVIA VRS i każdy sobie chwali!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie wybrałem Hankook Ventus V12 evo2 K120, na przód w rozmiarze 215/40 R18, na tył 225/40 R18 (producent zalecza 245/35 R18, ale wydaje mi się trochę za szeroka i cena znaczne wyższa bo mało popularny rozmiar)

Nie ja jestem głównym użytkownikiem tego auta, dlatego zależy mi na bezpiecznych oponach do normalnej jazdy głównie po mieście.

Chacko - nie znalazłem Imperiali w tych rozmiarach.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...