Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Lakierowanie dekorów, lusterek, małych elementrów


szocha1991

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam ogarniętego lakiernika, lub kogoś kto ma pojęcie o lakierowaniu. Do pomalowania są dekory, klamki wewnętrzne, lusterka, obudowy, kilka róznych pierdółek z wnętrza samochodu. Kolor czarny połysk. W okolicy sami partacze, albo kręcą nosami ile to jest roboty, więc z takimi to mi się nawet nie chce rozmawiać. Czy ktoś zna jakiegoś lakiernika, który się tego podejmie, rzetelnie. Może być Wrocław, może być gdzieś indziej. Tylko nie rzucajcie mi lakiernikami, którzy ponoć coś zrobią. Szukam takiego który się naprawdę podejmie, a nie będzie gadał że on pryśnie jeden zderzak i ma z tego 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dałem lakiernikowi ode mnie z pracy listwy pod lampy, jak mi je zrobi to będę w stanie coś konkretnego powiedzieć. Ogólnie z opinii innych wynika, że jest dobry w tym co robi. Mogę go wstępnie w poniedziałek zapytać, czy pomaluj to co chciałeś.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamil_89 napisał:

Ostatnio dałem lakiernikowi ode mnie z pracy listwy pod lampy, jak mi je zrobi to będę w stanie coś konkretnego powiedzieć. Ogólnie z opinii innych wynika, że jest dobry w tym co robi. Mogę go wstępnie w poniedziałek zapytać, czy pomaluj to co chciałeś.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Byłoby super, bo tu na lubińskim podwórku to widzę, że się w d***kach poprzewracało i nawet nie chodzi o ceny, tylko o gadke.
Podrzuce nawet Ci kilka fotek tu w temacie, to możesz mu pokazać i zobaczymy co on o tym sądzi, no i oczywiście najpierw ocenisz jak Ci pomalował twoje rzeczy.


 

 

3 godziny temu, yapis napisał:

Jakiś czas temu sam malowałem w swojej e46 konsole i jestem zadowolony.  Może warto spróbować samemu :) Wcale nie jest to takie trudne jak się może wydawać.


Malowanie samemu odpada. Konsole to ja też sobie prysnę lakierkiem Bolla, ale tu chodzi o dekory, tu nie może być kompromisów i ćwiczenia. Tu ma być profi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...