Nev

Auto-Master, Wrocław ul. Niedźwiedzia 11

Rekomendowane odpowiedzi

zakladam nowy temat bo w tamtym zrobil sie shitstorm a poza tym nie chce robic reklamy typowi ktory na to nie zasluguje.

————————————————————
ok no wiec jak juz wszyscy zainteresowani wiedza, moja krolewna byla ostatnio na rehabilitacji i obiecalem naskrobac pare slow jak juz wroci i opowie mi jak bylo.

bez zbednego gadania -  jestem ku*wa zachwycony. terminy ok, bo czekalem okolo 2-3tyg + robota tez trwala 2,5tyg ale to tylko dlatego ze ciagle cos dokladalem;)
przemek szef od poczatku wyglada na goscia ktory zjadl na tej robocie zeby i wie co jest piec, poza tym jest bardzo konkretny, oprocz tego SŁOWNY (pozdro robert robotnicza), a jesli wystepuja jakies komplikacje albo cos waznego to zadzwoni do ciebie nawet i o 20:00 zebys od razu wiedzial w czym jest problem.

nie mam zadnych zdjec z prac bo o nie nie prosilem, ale tak sie zlozylo ze w trakcie roboty bylem tam chyba 6 razy wiec na biezaco widzialem postepy. chlopaki robia robote solidnie i z dbaloscia o detale, ale sa tez kreatywni i w razie potrzeby wymysla inne rozwiazanie - jesli nie da sie drzwiami to wejda oknem. niech wyznacznikiem bedzie dla was fakt, ze pojechawszy tam z zamiarem budzetowego malowania trzech elementow, skonczylo sie na kupnie nowego zderzaka i pomalowaniu dziewieciu (i to wylacznie z mojej inicjatywy).

pomalowalismy caly przod, tj. zderzak, maske, prawy blotnik, listwy pod lampami i lusterka, do tego klapa tyl, polerka zderzaka tyl + wstawienie z malowaniem nowego pasa tylnego

za to wszystko zaplacilem pewna kwote pomiedzy 4000 a 5500 netto (przemek prosil zebym jakos bardzo nie chwalil sie cyferkami i chcialbym to uszanowac) - z tego co wiem, sa tu tacy co zaplacili mniej niz ja za malowanie CALEGO auta... ale pomimo tego jestem zadowolony, bo robota jest fachowa i z gwarancja i dlatego jestem gotow przez najblizsze dwa miesiace jesc piach i popijac sniegiem.

z czystym sumieniem polecam wszystkim i z tego miejsca chcialbym najserdecznej przeprosic moje autko za to, ze poprzednim razem szukalem budzetowego rozwiazania i skonczylo sie tak ze do dzisiaj mam bol d***y.

Auto-Master s.c. - 11/10
polecam robert maklowicz

pozdro
  • Dziękuje 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nooo, to teraz czekamy na powtarzalność tego zakładu, jak ktoś będzie od nas tam, niech też coś naskrobie. Ja nawet z Lubina byłbym w stanie tak ogarnąć, żeby podrzucić furę do Wrocka, jeśli robota jest faktycznie profi. A kasa, wiadomo. Każdy z nas kiedyś wychodził z założenia że ma być tanio i dobrze, a tak się nie da. Ja już na przykład dorosłem i mogę uczciwe zapłacić za uczciwą pracę, a z  tego co widzisz, to tutaj taka miała miejsce. 
Dzięki za recenzje :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tzn no ja moge ci jeszcze powiedziec, tak jak pisalem w poprzednim temacie, ze ja pojechalem do nich wlasnie dlatego, ze z rok czy poltora roku wczesniej moj ziomek pojechal do nich z tylnym zderzakiem, bo jakis kretyn wyrznal mu w nim centymetrowa dziure. uwineli sie z tym od reki, 400 PLN zaplacone i zderzak jest jak nowy, NIC sie z nim nie dzieje, kolor dobrany idealnie. wiec w tym przypadku to ja jestem juz kolejnym (a nie pierwszym) zadowolonym klientem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Nev Dzięki za raport. Był to mój ostatni namiar we Wrocławiu i całe szczęście, że się sprawdził. Bliżej wiosny też tam na pewno zawitam i dam znać czy jestem tak samo zadowolony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak chcesz tam wbijac "blizej wiosny" to lepiej umawiaj sie juz teraz, bo jak przyjdzie sezon to sie nie doczekasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poczytalem opini na internetach i wychodzi na to ze nikt na nic nie narzekal. Chyba tez sie zdecyduje swoja tam odstawić bo po dokladnym myciu wpadlo mi w oko kilka parchow rudej mendy :2bacik:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z poleceniu tutaj oddałem swój samochód do Przemka. Odebrany jakiś czas temu. Śmiało mogę polecić, lakierowane były: maska, zderzak przód, tył, próg prawy, błotniki i drzwi kierowcy.

IMG_0532.JPG

IMG_0534.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta