Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zmiana modułu bluetooth?


mmaarrcciinn

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pisałem coś podobnego w innym poście ale tu zapytam może ktoś szybciej odpowie. Z tego co wiem miałem tel w podłokietniku, ale auto ogarnia parowanie innych tel. Normalnie się łączy, paruje zaczytuje kontakty. Ale gdy np wykonuje połączenie z pozycji auta pokrętłem to w tel rozpoczyna się połączenie i tylko w tel słuchać. To samo jest jak ktoś dzwoni.... Nie słychać w aucie, kiedyś może dzień działało dobrze ale teraz lipa, ze starymi telefonami jest dobrze wszystko.... I teraz moje pytanie, czy da radę zamienić ten moduł który mam w bagażniku po lewo na nowszy? Lub może inny? W stylu wyjąć i włożyć drugi??? Zaglądałem tam ale nie dopatrzyłem się żadnej naklejki ani nic na nim. Ktoś coś wie? Nie mam USB ani AUX. Tylko blut i dvd wersja mała z navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem 6.0 na S6 teraz mam 7.0 na S7. I jest tak samo na tym i na tym... Tylko na początku dawno temu dzień jeden działało na 6.0. ale później lipa. No i teraz wchodzę do auta ładnie łączy ikonka wyskakuje na wyświetlaczu, przeglądam książkę a jak wybieram nr to w tel też wybiera a na wyświetlaczu  w aucie wraca tak jakby do pozycji wybierania i słychać tylko w tel.... Przy dłuższej rozmowie w aucie wyskoczy tez czas połączenia ze leci. Ale w samochodzie nic, cisza jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakimś cudem już któryś dzień działa. 2 sztuki S7 na 7.0 połączyłem i śmiga. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale każdy łączyłem czekając na wszystko aż wyskoczy, bez wymuszania połączenia. Niby tak samo ale trochę inaczej niż zwykle. Ważne że chodzi. Najpierw jeden potem spróbowałem kolejny i działa teraz na moim. Wchodzę odpalam samochód i łączy... Można dzwonić.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...