Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Carly pro for BMW i BMWhat ktos mial do czynienia


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

@Kosa ktoś od nas z forum ma tą aplikację, nie wiem czy to Dix nie jest ;)
Od siebie też mogę polecić Btool, prosta apka na razie do kilku silników. Można włączyć/zregenerować DPF itp.
Jak chcesz płatną wersję napisz do twórcy o kod promocyjny. Jest temat na bmw klub ;)
Pozdrawiam Dawid

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego zwykly elm327 juz nie podejdzie? Trzeba ten gen.II dokupic?

 

A zajakim kablem to moze pojsc stosujac przejsciowke microUSB-USB OTG?

 

Potrzebuje cos do nowszych autek na andka doraznie zamiast Insta P/D

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego zwykly elm327 juz nie podejdzie? Trzeba ten gen.II dokupic?
 
A zajakim kablem to moze pojsc stosujac przejsciowke microUSB-USB OTG?
 
Potrzebuje cos do nowszych autek na andka doraznie zamiast Insta P/D
 
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Znajomy z Btool działał na zwykłym ELM327. Sam twórca poleca kupić jakiś lepszy adapter.
Ja mam kabel od Viakena i niestety mi nie działa. Myślę, że to wina kabla bo już jest po przejściach :D
Wiem, że jest jeszcze jakaś aplikacja z interfejsem i ona potrafi dużo z tego co opowiadał i znajomy.
Launch OBD chyba jakoś tak

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kosa
Wszystko zależy co chcesz robić. Z tego, co słyszałem, ale nie sprawdzałem to Carly działa z eml 2gen.
Mam oryginalne złącze i siedziałem trochę na crackowanej wersji — sprawdzić jak działa. Wszystko było ok. Błędy czyta bez problemu (chociaż kody błędów są trochę dziwne, ale bez problemu idzie ogarnąć, o co chodzi). Kasowanie serwisu działało również bez większych problemów. Kodowanie również jest całkiem spoko, chociaż czasami brakuje opisu i muszę coś zakodować, żeby faktycznie sprawdzić jak to działa — ale spoko przed każdym programowaniem apka robi kopię zapasową.

Jesteś klubowiczem i chyba nawet w "zarządzie" wiec mógłbym Ci ewentualnie pożyczyć adapter, a apkę pobierzesz sobie z neta sprawdzisz jak działa. Wersja była z 2017 roku i z tego co pamiętam miała w opcjach takie auta jak f21/f23/f30/f32/ f18/g12/  x5 f15 wiec nie takie stare auta :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super bo wywalic 320 w ciemno na adapter nie widzi mi sie ;-)

Apke znalazlem taka

Glownie chodzi o mojego znajomego .. ostatnio odwiedzilo go X6 po wyladowanym AKU i DISEm nic nie mogl juz zrobic (tak twierdzi)

Ogarnia mi fury wiec chcialbym mu jakos pomoc nie wiem czy isc w ISTA . Mowil ze zadzwonil po kolesia i ten ze smatphonem mu ogarnal2f4a32aba131b99560a1091db2f3cd50.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ptu napisał:

Podeślę na PW (nie chce wrzucać takich rzeczy publicznie :)), tylko nie testowałem jak pisałem bo nie mam androida.

 

Mi też możesz podesłać bo link z 4pada wygasł, a jestem ciekaw na ile jest zgodna z oryginałem i do czego ma uprawnienia xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kosa

Testowałe apkę od ptu i nie widzę, żeby miała jakieś większe uprawnienia niż oryginał, wiec powinna być bezpieczna. Zapomniałem tylko dodać, że niestety mimo ceny apki na poziomie 200 zł część modułów jest i tak płatna :(

Serwis 6$

Bateria  11$

DPF 11$ 

 

tzn możesz np sprawdzić stan dfp ale nie aktywujesz jego wypalenia :( tyle jest spoko, że na piracie możesz funkcje wykupić i będzie działać xD

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ptu napisał:

Trzeba obserwować temat bo widzę ktoś tam zapytał o wersję zcrackowaną (jeżeli google dobrze przetłumaczyło) więc może ktoś tam wstawi wersję z odblokowanymi funkcjami.

 

W wersji lite praktycznie nie da się nic. W wersji zcracowanej da się szczytać błędy skasować, sprawdzić  dane itp. Ale nawet w wersji płatnej - takiej jak ja mam (za 200zł) część funkcji jest zablokowana, za które trzeba dopłacać. Serwis był najtańszy więc z ciekawości próbowałem kupić go na wersji zcracowanej i się dało :D

 

Pełnej odblokowanej wersji nigdy nie widziałem, ewentualnie można próbować lucky patcherem emulować płatność - kiedyś się dało. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...