Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Hey hi hello!


Lasty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nazywam się Michał i od 3 lat jestem posiadaczem trzeciego w mej historii BMW, o którym mam nadzieję że dużo podyskutujemy.  A oto i ona Beata o parametrach: 2001 r 2979 ccm R6, 231KM,  1 dzwon na koncie (własnoręcznie to zrobiłem), jedna wymiana uszczelki pod głowicą i jedna rzecz, która nie pozwala mi się z nią rozstać... prawdziwa radość z jazdy.

Message_1518943063589.thumb.jpg.4e26564fc8a108617ec1967913bf3e68.jpg

Zdjęcie powyżej jest najświeższe, na brzydkich felgach które kupiłem na zimę bo te poniżej się we Wrocławiu pogniotły i aktualnie poszły do renowacji. Wiem nic specjalnego takie oryginalne 16"", ale jak się nie ma co się pragnie to się nie wybrzydza :) Inne ważniejsze wydatki miałem dla niej.

20151003_105807.thumb.jpg.81741c64ec6aa31da1beb2a4c62bf5b3.jpg

Te zdjęcia robiłem 3 lata temu  jakoś chwilę po tym jak ją kupiłem. No powiedzcie, że mogłem się zakochać :)

20151003_105752.thumb.jpg.013944a7ac8100b791ef5c4057458281.jpg

Dla nas jest to samochód rodzinny, poruszamy się nim w czwórkę, Ja, żona, córeczka i pies. Dodatkowo cały majdan ( wózek, fotelik, torby, torebeczki,łóżeczko turystyczne, zakupy) i to wszystko się na prawdę mieści w tym samochodzie ( w 95% w bagażniku) co pozostawia nadal komfort jazdy, a wystarczająco mocny i elastyczny silnik jakby nie czuł, że w bagażniku przybyło z 180kg :)

 

Myślę, że powiedziałem wiele i że ładnie się przedstawiłem, teraz będę zasypywał tematami w których to wy drodzy forumowicze będziecie wywoływani do odpowiedzi...

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...