Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


JA JEB..E!!! STRACH WYJŚĆ NA ULICĘ !!!


Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

Grubo, co ci mogę poradzić - to , że jak wysyłasz list do prokuratury, to rób to za tzw. Potwierdzeniem odbioru,  masz wtedy dodatkowy dowód, że skarga wpłynęła, no i TV jak nie będzie odpowiedzi. 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2018 o 15:28, Rudix-R1 napisał:

Grubo, co ci mogę poradzić - to , że jak wysyłasz list do prokuratury, to rób to za tzw. Potwierdzeniem odbioru,  masz wtedy dodatkowy dowód, że skarga wpłynęła, no i TV jak nie będzie odpowiedzi. 

Pozdro 

oczywiście złożone 18 lipca mam potwierdzenie złożenia(zawsze składam w dwóch egzemplarzach)

tv nie bardzo na razie chcą gadać

chyba zrobię to przez adwokata

Dnia 5.10.2018 o 11:54, vidusmile napisał:

Może sprobuj na wykopie napisać to powinni to jakoś nagłośnić - nie bylo tam jakiegoś monitoringu ?
 

 

to nie chodzi o monitoring ( ale sprawdzałem brak)

gościu się przyznał ze mnie potrącił mam akta sprawy

ale policja nie widzi podstaw kierowania sprawy do sądu

dlatego złożyłem w prokuraturze

 

IMG_20180627_135315.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to że policja chce już temat zakończyć na mandacie a dalsze postępowanie będziesz musiał dochodzić na drodze cywilnej . Faktycznie gość może ma jakieś znajomości i policja robi tyle by nie została posądzona o zaniechanie w sprawie czyli mandacik nałożony gość ukarany nic tu po nas . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mariusz13 napisał:

Wszystko wskazuje na to że policja chce już temat zakończyć na mandacie a dalsze postępowanie będziesz musiał dochodzić na drodze cywilnej . Faktycznie gość może ma jakieś znajomości i policja robi tyle by nie została posądzona o zaniechanie w sprawie czyli mandacik nałożony gość ukarany nic tu po nas . 

 

na pewno ma plecy

sprawa złożona w prokuraturze zobaczymy co dalej

wczoraj pismo pełne kłamstw

18 godzin temu, PRZEMO napisał:

Dudek , a byłeś na l4 dłużej niż 7 dni???

 

przemo jak wiesz robię sam na siebie ale bez  otwarcia firmy( ach te zwlekanie)

dostałem od lekarza zalecenie kołnierz na 14 dni

do tego złamany przyczep kręgosłupa krwiak na nerce 

stluczona nerka cale plecy

na podstawie dokumentacji medycznej bede dzialac

bylem prywatnie u ortopedy mam wszystkie dokumenty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Chexer napisał:

@Dudek Zamaluj dane gościa lub usuń foto, żebyś sobie nie narobił bigosu 

 

16 godzin temu, mp240 napisał:

@Dudek skasuj ta fotę, skąd wiesz czy synek nie ma konta u nas,  i narobi ci bigosu. Od maja tak jak koledzy piszą obowiazuja nowe przepisy o ochronie danych osobowych 

 

 

Imię i Nazwisko zostawię bo takich może być kilku

co do auta to zostawiam bo przyj****ny policjant pomylił nr rejestracyjny i wpisał od mojego busa

a policjant to osoba publiczna więc mam wyj****ne 

w tym tygodniu rozgłośnie całą sprawę na FB z całymi aktami sprawy niech ludzie widzą co się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2018 o 11:05, kiiper71 napisał:

Zaraz wyjdzie, że małolat zostanie uniewinniony, bo stwierdzą niepoczytalność przez brak ręki emoji16.png

A na poważnie, szybkiego powrotu do zdrowia i w przyszłości mniej szczęścia do takich sytuacji emoji106.png

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

prawię tak się stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2018 o 12:40, Dudek napisał:

 

 

 

Imię i Nazwisko zostawię bo takich może być kilku

co do auta to zostawiam bo przyj****ny policjant pomylił nr rejestracyjny i wpisał od mojego busa

a policjant to osoba publiczna więc mam wyj****ne 

w tym tygodniu rozgłośnie całą sprawę na FB z całymi aktami sprawy niech ludzie widzą co się dzieje

Zanim rozgłoś-niż sprawę na FB z ujawnieniem danych osobowych (art. 6 ust. 1 – wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej;https://blog-daneosobowe.pl/czym-sa-dane-osbowe-wg-rodo/) to przeczytaj jakie kary za to grożą https://www.pwc.pl/pl/artykuly/2017/kary-finansowe-rodo.html

Edytowane przez mp240
dodanie art.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mp240 napisał:

Zanim rozgłoś-niż sprawę na FB z ujawnieniem danych osobowych (art. 6 ust. 1 – wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej;https://blog-daneosobowe.pl/czym-sa-dane-osbowe-wg-rodo/) to przeczytaj jakie kary za to grożą https://www.pwc.pl/pl/artykuly/2017/kary-finansowe-rodo.html

Wyraźnie pisze że dotyczy firm :) 10 milionów ero dla zwykłego śmiertelnika dobre sobie Ty nie strasz nam kolegę ???? 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mariusz13 napisał:

Wyraźnie pisze że dotyczy firm :) 10 milionów ero dla zwykłego śmiertelnika dobre sobie Ty nie strasz nam kolegę ???? 

@mariusz13 jeśli chcesz sprawdzić działanie prawa na koledze radź mu dalej je ujawniać. Kolega jeśli tylko prowadzi działalność gospodarcza to już go temat dotyczy. Ja nie straszę a tylko dobrze radze ale wybór należy do udostepniającego. Podkreślam jedynie ze nie znajomość prawa nie zwalnia z jego stosowania. 

 

Poza tym nie wiem czy na podstawie pozostałych artykułów nie można wyciągnąć konsekwencji wobec naszego forum.

 

TZN jeśli wiesz że nie wolno udostępniać danych osobowych to tego nie rób jeśli nie wiesz też tego nie rób jak ci ludzie radzą nie robić.

Lub przysłowie takie lepiej dmuchać na zimne.

 

stara ustawa a nowa jest jeszcze ostrzejsza mówi tak http://www.serwisprawa.pl/porady_prawne,28,1578,odpowiedzialnosc-za-udostepnienie-danych-osobowych-osobie-nieuprawnionej

 

 

lub 

 

http://radcapoznan.com.pl/26.ochrona-danych-osobowych.html

 

Edytowane przez mp240
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawą się zajmię ,,dobry adwokat, w przyszłym tygodniu idę na pogadanie i powie co jak dalej mam tez namiary na redaktorkę z która wstępnie rozmawiałem wiec nie ma problemu

tylko adwokat powie co i jak i dalej działam

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...