Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Najt 29 lipiec Bielany


Francuz

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy serdecznie na kolejnego Najta 2018

 

* Najt - comiesięczne otwarte spotkanie fanów marki.

* Ważne - żadnego palenia gumy, akcji spod remizy, itd.

Będziemy w miejscu publicznym, chcesz zostawić po sobie ślady opon - zagraj w NFS albo spędź niedzielę z Polsatem.

 

Data: 29 lipiec, niedziela.

 

Godzina: 15:00

 

Miejsce: Bielany 

 

Lista:

 

1.

Edytowane przez Francuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z Wrocka, wiec moja obecność na tego typu najtach są mocno odświętna. Ale uważam, że taka niedziela godzina 15 to nie jest najlepsza pora na najty. Środek niedzieli, czy to wakacyjnej czy nie, ludzie jedzą obiady z babciami i dziadkami. Może warto przedyskutować jakieś spotkania o 19-20?
Tak tylko obserwuje z boku i głośno myślę, bez hejtu proszę w stylu, że nie ma Cie na natjach a się mądrujesz.


6 nie bywasz a się wymądrzasz
Uważam że zmiana godziny na późniejsza mogłaby zrobić robotę. Niektórzy wracają z wyjazdów i łatwiej jest dojechać na 19 niż na 15. Ale tez mnie dawno nie było to się nie wymądrzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym żeby odbierać status forumowicza zalozycielowi tematu (sorki Francuz bo akurat teraz Ty ?).

 

Chore jest to że nawet nie ma nikogo kto dopilnowal by porządku... pany jest was tyle to może ustalcie między sobą kto kiedy przyjedzie! 

To raz, a dwa to spoty są już monotonne...zero rozpoczecia, zero zakonczenia sezonu ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czacko, spoty są dla fanu i ludzi którzy chcą przyjechać zapoznać się, są po prostu możliwością dla nowych, co do rozpoczęcia jest godzina podana nie wiem czego oczekujesz, przecięcia wstęgi? Są wakacje nie każdemu pasuje, co niektórzy też w niedziele pracują albo są zrypani po tygodniu pracy, nie każdy siedzi na utrzymaniu rodziców ?.

Godzinę możemy przesunąć za miesiąc np na 17ta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy na rozpoczęcia/zakończenia chcieliby jeździć, a by pomagać przy akcjach z DD nie ma komu - taka jest prawda .. Jak było rozpoczęcie sezonu na Rakietowej to ludzi miliony, a by jechać dzieciaki zawieźć na gokarty, trampoliny itp. to zawsze boimy się czy damy radę wszystkich zabrać .. Co niektórzy nie rozumieją że my tutaj również pomagamy, a nie tylko chwalimy się co nowe i lepsze - temat był już poruszany także myślę że to by było na tyle

Edytowane przez skrzat
  • Dziękuje 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Chacko, nie gniewam sie ? z reszta rozumiem o czym mowisz, sam sie przyznam ze skopiowalem temat z poprzedniego miecha bez rozeznania sie co do pogody itd. Zrobilem to na szybko i sie nie przylozylem, poprostu ostatnio nawet na forum mi brakuje czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skrzat napisał:

Wszyscy na rozpoczęcia/zakończenia chcieliby jeździć, a by pomagać przy akcjach z DD nie ma komu - taka jest prawda .. Jak było rozpoczęcie sezonu na Rakietowej to ludzi miliony, a by jechać dzieciaki zawieźć na gokarty, trampoliny itp. to zawsze boimy się czy damy radę wszystkich zabrać .. Co niektórzy nie rozumieją że my tutaj również pomagamy, a nie tylko chwalimy się co nowe i lepsze 

Rozumiesz czacko o co chodzi przeważnie klubowicze uczestniczą w bardziej szczytnych celach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wakacje, to i frekwencja mniejsza.

Jak mieszkałem we Wrocławiu, to łatwiej było przyjechać na najta, a teraz rodzina, dziecko, z Brzegu chwile się jedzie... Co miesiąc żałuję że nie mogę być, bo akurat często mam te niedziele zajęte.

No i przesunięcie godziny na później by akurat pasowało, bo tak jak mówicie, obiad z rodziną, a ode mnie trzeba jeszcze te 2h wcześniej się zebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BASTARS napisał:

Rozumiesz czacko o co chodzi przeważnie klubowicze uczestniczą w bardziej szczytnych celach 

 

@BASTARS a co masz na myśli mówiąc szczytne cele ? , oczywiście oprócz DD. Według mnie powoli się każdy wypala i tyle, i nie ma tu nic wspólnego czy są wakacje/obiadki z rodziną, w zimę znowu posty typu że auto w zimę nie wyjeżdża itp. Patrząc na spoty w okresie letnim kilka lat wstecz wyglądało to trochę inaczej. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Francuz napisał:

Spoko Chacko, nie gniewam sie ? z reszta rozumiem o czym mowisz, sam sie przyznam ze skopiowalem temat z poprzedniego miecha bez rozeznania sie co do pogody itd. Zrobilem to na szybko i sie nie przylozylem, poprostu ostatnio nawet na forum mi brakuje czasu. 

Wiesz o co mi chodzi, tutaj akurat Ty zalozyles temat...

 

@BASTARS z tą wstęgą to złośliwość.

Szkoda że takiej aktywności na spotach nie ma jak przy przeswietlaniu postów i ich usuwaniu.

Tak jak @konik napisał, wszystko upada bo nawet forumowiczom ciężko przyjechać.... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...