Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nagłośnienie w BMW E60


mmaarrcciinn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zmieniał ktoś nagłośnienie w swojej E60? Nie mam u siebie żadnego logica ani nic.... Dołożyłem tylko suba w bagażnik podpinając się pod tylne głośniki wzmacniaczem. Tylko że jak wiecie bagażnik wyciszony i prawie cały efekt zostaje w środku w bagażniku, a wypada dopiero jak się klapę otworzy..... Nie powiem bo jakaś tam różnica  jest jak się jedzie i włączy muzykę  z subem. Czy zadowalający efekt da wymiana głośników pod siedzeniami i w drzwiach na jakieś inne i dołożenie wysokich? Jakiś zestaw w jakiejś wmiare normalnej cenie? Czy zdjąć półkę z tyłu i zrobić dwa wieksze wycięcia ????

Edytowane przez mmaarrcciinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Za wygłuszenie drzwi i tak miałem się wziąć tylko czy zmiana głośników na tym radiu coś da? Dramatu nie ma ale i też super nie jest, przydało by się trochę wysokich tonów ale i też potrzebuje głębokiego basu.... A teraz z bagażnika wszystko nie wychodzi.... Jest lepiej no ale jednak blokuje ściana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 2.11.2018 o 14:33, mmaarrcciinn napisał:

Za wygłuszenie drzwi i tak miałem się wziąć tylko czy zmiana głośników na tym radiu coś da? Dramatu nie ma ale i też super nie jest, przydało by się trochę wysokich tonów ale i też potrzebuje głębokiego basu.... A teraz z bagażnika wszystko nie wychodzi.... Jest lepiej no ale jednak blokuje ściana.

Oczywiście, że da. Wiadomo, że jak oczekujesz jakości logic 7 to sie zawiedziesz, ale ogólnie powinno być calkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mmaarrcciinn napisał:

Sprawdzałem dwa. Przeszkadzają mi szumy i  w ogóle to chodzi lipnie.

 

To poszukaj jakieś transmitera bluetooth podpinanego pod aux. Ja mam Blitzwolf BW-BR1, działa bardzo dobrze, nawet głośniki grają głośniej niż na radiu czy aux. Jedyny minus (akurat tego modelu - nie wiem jak inne), że resetuje się jak dostanie prąd, wiec jak go włączę, podjadę pod kiosk wyskoczę tylko po coś na 2 minuty, to potem przy zapalaniu auta się resetuje i tak za każdym razem. Ja go po prostu ładuje jak się rozładuje i tyle. Wpisz sobie w wyszukiwarkę forum, pisałem akurat o moim modelu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, mmaarrcciinn napisał:

No problem bo ja nie mam czym. Muszę się kogoś prosić.... I płacić 

 

Podsunąłem Ci tylko pomysł jak niedużym kosztem podpiąć sobie telefon lub jakieś inne urządzenie. Kabel to koszt około 20 zł zaprogramowanie, to koszt około 30 zł. Jeśli zamówisz kabel, sam sobie go zamontujesz, a podjedziesz do kogoś, kto Ci to zakoduje (nie wiem, czy jesteś z Wrocka, czy z Sochaczewa), to za 50 zł będziesz się cieszył muzyką ze spotify, yt czy innym urządzeń. Na pewno taniej niż dokładanie mulf II z USB :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Tobie wdzięczny za propozycje. W mojej okolicy cena za kodowanie AUX to 100zl nie wiem czemu aż tyle chcą, mam ze dwie osoby w pobliżu a jedna dobra trudno dostępna.... Sam miałem sobie to zrobić ale gdzieś przy instalacji na kompie robię błąd i nie mam połączenia z BMW. Któregoś dnia muszę się złapać z tym gościem i mi to zakoduje a kabel jakoś tam sobie sam wtykne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...