Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Identyfikacja wizualna, promowanie w Social Media


Chexer

Rekomendowane odpowiedzi

Też chętnie wybrałbym się z klubem na jakiegoś grilla albo jakąś wycieczkę, gdziekolwiek. Choćby w góry.
Była ostatnio zorganizowana integracja nad zalewem w Nysie i trzeba chetnych nie było. Z roku na rok coraz mniej ludzi niestety

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kandyn napisał:

Była ostatnio zorganizowana integracja nad zalewem w Nysie i trzeba chetnych nie było. Z roku na rok coraz mniej ludzi niestety

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie widziałem tematu, chyba że był tylko dla klubowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał, że warto założyć forumowego instagrama. W dzisiejszych czasach jak chcesz mieć "fejm" to niestety, bez tego ani rusz. Dodawać zdj z najtow, aut z galerii, różne relacje, zapowiedzi itp. Niestety, ale facebook nie ma już takiego przebicia.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dodam swoje trzy grosze :

Fajne miejsce na grilla jest w Redzinie, dojazd jest asfaltowy, są duże łąki więc każdy się zmieści.

Najty może są trochę nudne, ale jest to jedyna okazja ostatnio, żeby sobie pogadać ,  spotkanie pod stadionem i gokarty to nie głupi pomysł.

Jeśli chodzi o wspólny wyjazd gdzieś dalej, to większość mówi, że by się przydało itp. itd. A jak przychodzi co do czego to tylko parę osób się pisze a reszta cisza. 

Logo mi pasuje i jest to znak firmowy nie do ruszenia jak dla mnie. 

Promowanie na FB może być ok. Ale wg. mnie to bardziej przyciągnie nowych członków no i pewnie jakąś chołote .

Ja po prostu uważam, że jak ktoś chce mieć coś  wspólnego z klubem, to nie jest problemem zaglądać na forum i czytać posty. 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Rudix-R1 napisał:

No to ja dodam swoje trzy grosze :

Fajne miejsce na grilla jest w Redzinie, dojazd jest asfaltowy, są duże łąki więc każdy się zmieści.

Najty może są trochę nudne, ale jest to jedyna okazja ostatnio, żeby sobie pogadać ,  spotkanie pod stadionem i gokarty to nie głupi pomysł.

Jeśli chodzi o wspólny wyjazd gdzieś dalej, to większość mówi, że by się przydało itp. itd. A jak przychodzi co do czego to tylko parę osób się pisze a reszta cisza. 

Logo mi pasuje i jest to znak firmowy nie do ruszenia jak dla mnie. 

Promowanie na FB może być ok. Ale wg. mnie to bardziej przyciągnie nowych członków no i pewnie jakąś chołote .

Ja po prostu uważam, że jak ktoś chce mieć coś  wspólnego z klubem, to nie jest problemem zaglądać na forum i czytać posty. 

 

ja zaglądam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, michal_f napisał:

Ja bym dodał, że warto założyć forumowego instagrama. W dzisiejszych czasach jak chcesz mieć "fejm" to niestety, bez tego ani rusz. Dodawać zdj z najtow, aut z galerii, różne relacje, zapowiedzi itp. Niestety, ale facebook nie ma już takiego przebicia. 

O insta nawet nie wspominałem, ale fakt. Przydałoby się zrobić profil.

 

Czy jest tutaj ktoś decyzyjny w tej sprawie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, michal_f napisał:

Ja bym dodał, że warto założyć forumowego instagrama. W dzisiejszych czasach jak chcesz mieć "fejm" to niestety, bez tego ani rusz. Dodawać zdj z najtow, aut z galerii, różne relacje, zapowiedzi itp. Niestety, ale facebook nie ma już takiego przebicia.

 Bardzo fajny pomysł  z tym instagramem tylko kto ma wystarczająco czasu i umiejętności żeby to prowadzić? Bo fajnie by było żeby Maxbimmerowy insta był na wysokim poziomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Forest napisał:

Adminem na FB jest Dyziu.

Insta kiedyś zakładaliśmy z tego co pamiętam ale jest Klub BMW o identycznej nazwie z Kanady i był jakiś problem.

 

No to może kogoś jeszcze dodać jako moda, i założyć insta na nowo. 

Jak ludzie będą chcieli, to niech wysyłają swoje foty i będzie się wstawiać. Do tego foty z najtów, innych spotkań i coś się ruszy :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminem na FB jest Dyziu.
Insta kiedyś zakładaliśmy z tego co pamiętam ale jest Klub BMW o identycznej nazwie z Kanady i był jakiś problem.
Dyziu ostatnio zawalony robota. wypadaloby aby zglosil sie ochotnik, ktory prowadzilby insta.
A jak nazwa gryzie sie z nazwa Kanadyjska to moze trzeba dodac w nazwie cos w rodzaju Poland etc.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO mnie cieszy Wasza inicjatywa.

Trochę "świeżej krwi " zawsze się przyda.

Kto chciałby ogarniać Klubowego Insta - proszę o info na pw.

Zobaczymy jak to się rozwinie i czy nie będzie to wyłącznie "słomiany zapał " ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie social media wypierają fora - i to bardzo mocno. W chwili obecnej np. umarło najlepsze forum Peugeota 205. 

Instagram spoko opcja. @r4ll - chyba za mocno mojego "firmowego" foto profilu na insta się naoglądałeś ?

Facebook powoli wymiera... najwięcej w ryzach trzyma go messenger. Na fanpage tnie totalnie zasięgi (nawet te płatne są ucięte maksymalnie). Widzę to po swoim fanpage bandyty i po fanpage syndykatu. Tragedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zkumeku

A co w dzisiejszych czasach nie ucina zasięgów :D Youtube i jego przeliczników nie ogarniam już od dawna. Facebook jest nastawiony tylko na kasę. Kiedyś chcieliśmy wypromować imprezę. Zapłaciliśmy za reklamę i po całej imprezie (która wyszła bardzo dobrze) przyszło nam sporo pobubień itp, a zasięg przy nowych postał praktycznie się nie ruszył. 

Facebook mocno podziałał na fora, bo masz jeden login, jedno hasło, wszystko w jednym miejscu (kiedyś był tapatalk) i jest to popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instagram ostro ruszył :) 

Facebook trochę leży. Może by dodać z prawej strony nad belką "TEMATY" tam gdzie reklama sklepu coś w zasadzie "znajdz nas" śledź nas. 

Facebook udostępnia grafiki (instagram pewnie też  bo należy do facebooka). Mogę podesłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pawel4freak napisał:

@Dyziu ma pasy do FB ale nie odpisał mi na PW :/ Tak to bym wrzucił chociaż relacje z Insta na FB od razu.

 

I raczej nie odpiszę przez weekend, bo jak z rana się z nim widziałem, to chyba wybierał się na Germanfest :D

 

Jak dodajesz na Insta, to z automatu chyba można na Fb, albo odwrotnie :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej jak Dyziosław od razu przeniesie na Chexera, bo Ty nie bedziesz mógł tego zrobić. 

Mam też dostęp do fb ale moge tylko sprawdzic kto rowniez  jest redaktorem i nie moge nikomu przekazać tych uprawnien.  Woła o haslo. 

 

Screenshot_2018-09-13-22-09-01.png

Edytowane przez Francuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...