Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[Kupię / szukam] BMW 3 e90/91


vidusmile

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Z bólem serca postanowiłem wymienić swoją e46 320d na nowszy egzemplarz. Szukam ładnej BMW 3 e90/e91, rok 2008+ (super gdyby po lifcie) aczkolwiek cenowo do 25k. (czeka mnie jeszcze wykończenie mieszkania i chcialbym jakoś te dwie sprawy pogodzić ;x). Gdyby ktoś widzial coś ciekawego na necie to byłbym wdzięczny za informację.

Z góry dzięki za pomoc i oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ciężko będzie Ci znaleźć w tej cenie taki rocznik, ale szukaj, masz linka do gościa z zagłębia, zadzwoń może ma coś na oku i Ci sprowadzi, polecam 

https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-320d-maksymalna-opcja-100-serwis-bezwypadek-7553705488

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawel4freak napisał:

@r4ll twój znajomy nie sprzedaje E90?

 

Tak, @Ans sprzedaje, ale to jego oczko w głowie, auto miał do dbania o nie i chuchania. Wszystko w aucie na tip top. E90 320i w mega stanie i kondycji. Niestety za 25k nie sprzeda, bo po co miałby komuś prezent robić? Za te pieniądze woli sobie zostawić.
image.png.f1e11946f4dde3e6c266a8ee25368328.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Chciałem ogarnąć parę rzeczy i wystawić za 27k w przyszłym roku. Do zrobienia drobne naprawy blacharsko - lakiernicze (widać na zdjęciach) i fotela kierowcy jeszcze nie ogarnąłem. Reszta jak w temacie. Przebieg obecnie 189k, jak kupiłem to było 163k. Jeśli jesteś zainteresowany to za 25k ją puszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...